Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ostrowska. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ostrowska. Pokaż wszystkie posty

środa, 20 lipca 2011

W turnieju B memoriału Najdorfa po sześciu rundach

Dominika Ostrowska co prawda straciła
pozycję lidera, ale jeszcze nie powiedziała
ostatniego słowa w Warszawie
 

M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
12ISuliborski, JakubPOL196720005.515.5023.50519.0
25I+Żochowski, KacperPOL195421005.514.5021.50518.5
319I++Kowara, MagdalenaPOL187619005.017.5025.00519.0
49kOstrowska, DominikaPOL194220005.016.0023.50520.0
511kPekacki, StanislawPOL192722005.015.5022.50417.0
652II+Smal, TobiaszPOL171118005.015.0022.50517.0
715I+Brudzinski, MaciejPOL191821005.014.0021.50519.0
84IGrabowski, AdamPOL196120005.014.0021.50518.0
930IIDrozdowski, KonradPOL178418004.515.0022.50417.0
1025I++Jacek, RoksanaPOL180719004.513.5021.50415.5
1122IWiniarski, MikołajPOL185720004.513.5019.50415.5
1226II+Szewczyk, MariuszPOL180418004.513.0020.50415.5
1335IBorowicz, MiroslawPOL177620004.512.5018.00414.0
1439IIRóżycki, BartłomiejPOL176318004.512.0019.50415.5
1537IHarazińska, EwaPOL177118004.510.5016.50415.0

wtorek, 19 lipca 2011

Turniej B memoriału Najdorfa - Dominika Ostrowska 100%!!


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
19kOstrowska, DominikaPOL194220005.09.0015.00515.0
22ISuliborski, JakubPOL196720004.510.0016.00413.5
35I+Żochowski, KacperPOL195421004.58.0013.50413.0
482IIMichalski, Filip157218004.011.0019.00413.0
519I++Kowara, MagdalenaPOL187619004.010.5017.00414.0
63I++Jarmuła, ŁukaszPOL196421004.010.0016.50413.0
74IGrabowski, AdamPOL196120004.09.0015.50413.0
852II+Smal, TobiaszPOL171118004.09.0015.00412.0
911kPekacki, StanislawPOL192722004.09.0015.00312.0
1027IIKozioł, PawełPOL180418004.09.0014.50312.5
1115I+Brudzinski, MaciejPOL191821004.08.5015.50414.0
1216IWolochowicz, PiotrPOL191520004.08.5014.00410.0
1324WCMWoźniak, MariolaPOL181220004.07.0013.50413.0
1429IIWorobiej, DanielPOL179618004.07.0012.50412.0
1573IJaskiewicz, KamilaPOL162018003.59.5015.50210.5
1630IIDrozdowski, KonradPOL178418003.59.0015.50312.5
1797IISacharewicz, KrzysztofPOL146818003.59.0014.50310.5
1821IŚnihur, PiotrPOL186020003.58.5014.50312.0
196I+Pietrzak, WojciechPOL195221003.58.5014.50310.5
2018II+Małaczek, MateuszPOL187918003.58.5014.50211.5

niedziela, 17 lipca 2011

Memoriał Najdorfa turniej B po czterech rundach - brawo Magda, brawo Dominika!

Niedawno zakończyła się "tysięczna" emisja "Seksmisji".
Słynny cytat z tego filmu "Kobieta mnie bije" nadaję się
jak ulał do wyników tego turnieju.
Na zdjęciu: Magda Kowara ze Skierniewic.

M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
119I++Kowara, MagdalenaPOL187619004.05.509.50410.0
29kOstrowska, DominikaPOL194220004.05.009.00410.0
315I+Brudzinski, MaciejPOL191821004.03.508.00410.0
42ISuliborski, JakubPOL196720003.55.0010.5039.0
527IIKozioł, PawełPOL180418003.55.008.5038.5
630IIDrozdowski, KonradPOL178418003.54.5010.0039.0
721IŚnihur, PiotrPOL186020003.54.509.0038.5
811kPekacki, StanislawPOL192722003.54.008.0038.0
95I+Żochowski, KacperPOL195421003.53.507.5038.5
103I++Jarmuła, ŁukaszPOL196421003.05.5012.0039.0
1082IIMichalski, Filip157218003.05.5012.0039.0
1267IIFedorczyk, KrzysztofPOL163618003.05.5011.0028.0
134IGrabowski, AdamPOL196120003.05.0010.5039.0
1418II+Małaczek, MateuszPOL187918003.05.0010.5028.0
1556IŻądło, MaciejPOL168520003.05.0010.0028.0