Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Surinam. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Surinam. Pokaż wszystkie posty

piątek, 24 listopada 2017

5th Srefidensi Chess Celebration 2017 Master Class Surinam po trzech rundach










Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 nwwew-weK+/-
11GMBruzon Batista LazaroCUB26613,00,01,54,00332,640,3600,0
22GMLu ShangleiCHN26402,50,52,05,2532,52,350,1500,0
33GMTiviakov SergeiNED25912,50,52,03,7532,52,130,3700,0
49IMHusbands OrlandoBAR23272,00,02,03,00321,480,5200,0
58WGMGu XiaobingCHN23322,00,01,02,00321,370,6300,0
612FMHarper RyanTTO22012,00,01,01,50321,100,9000,0
18FMGiasi VireshSUR19602,00,01,01,50320,451,5500,0
87FMHalfhide SebastianNED23332,00,00,51,00321,860,1400,0
96GMGarcia Martinez SilvinoCUB23351,50,51,51,2531,51,76-0,2600,0
1014CMSanches Casanova RomarioSUR21031,50,51,01,5031,50,670,8300,0
115WGMEnkhtuul Altan-UlziiMGL23561,00,02,01,00311,92-0,9200,0
1213FMCupid KevinTTO21631,00,02,00,50311,42-0,4200,0
1317CMMaduro ShermanAHO19911,00,02,00,00200,35-0,3500,0
144IMZavarce Oscar EnriqueVEN23911,00,01,51,00312,21-1,2100,0
1516CMHanoeman SuradjSUR20481,00,01,50,50200,32-0,3200,0
1610FMGuerrero Vargas Andres JesusVEN23070,50,02,00,5030,51,38-0,8800,0
1711IMFarley TerryBAR22530,50,01,50,7530,51,44-0,9400,0
1815FMGajadin DewperkashSUR20540,00,01,00,00100,15-0,1500,0

poniedziałek, 4 sierpnia 2014