Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pantsulaia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pantsulaia. Pokaż wszystkie posty

piątek, 25 stycznia 2019

Pantsulaia wygrał open w Chennai (Indie) - grano 10 rund

Levan Pantsulaia dzięki temu zwycięstwu
przekroczył ranking 2600





















12GMPantsulaia LevanGEO25978,50,061,566,0
24GMPopov IvanRUS25888,00,064,069,5
36GMAleksandrov AleksejBLR25828,00,063,067,5
45GMPaichadze LukaGEO25838,00,062,066,0
511GMMegaranto SusantoINA25308,00,060,064,0
63GMRozum IvanRUS25898,00,057,061,5
720GMLugovskoy MaximRUS24457,50,062,567,5
812GMKarthik VenkataramanIND25157,50,062,566,5
91GMPredke AlexandrRUS26207,50,060,565,5
1028IMGirish A. KoushikIND24117,50,060,565,5
1115IMVignesh N RIND24617,50,059,564,5
1210GMTran Tuan MinhVIE25417,50,059,064,0
1326GMCzebe AttilaHUN24187,50,059,063,5
1416IMKhusenkhojaev MuhammadTJK24557,50,055,561,0
1518IMNguyen Van HuyVIE24507,00,063,567,5
169GMStupak KirillBLR25427,00,060,565,5
1736IMTran Minh ThangVIE23557,00,060,564,5
1837IMSaravanan V.IND23187,00,059,564,0
1972Pranesh MIND21257,00,058,563,0
2027GMManik MikulasSVK24137,00,058,562,5

środa, 21 marca 2018

Ciekawa partia Pioruna w Batumi. Na mniejszym materiale też da się grać!

Kacper Piorun jest duchem w Batumi. Przeglądałem
serwisy fotograficzne i nijak nie mogłem go znaleźć!?
Jak zdobędzie mistrzostwo Europy to się znajdą!!
Piorun, Kacper (POL) - Pantsulaia, Levan (GEO)
Mistrzostwa Europy Batumi 21.03.2018
B42

1. e4 c5 2. Nf3 e6 3. d4 cxd4 4. Nxd4 a6 5. Bd3 Bc5 6. Nb3 Ba7 7. O-O Nc6 8. Qg4 Qf6 9. Nc3 Nge7 10. Qg3 Qg6 11. Qh3 Nb4 12. Be3 b6 13. f4 Nxd3 14. f5 exf5 15. exf5 Nxf5 16. Rxf5 d5 17. Raf1 Bxf5 18. Rxf5 Nc5 19. Nxc5 bxc5 20. Nxd5 Rd8 21. Qh4 Rd7 22. Qe4+ Kd8 23. Bg5+ f6 24. Nxf6 c4+ 25. Kf1 gxf6 26. Bxf6+ Kc8 27. Qa8+ Bb8 28. Rc5+ Rc7 29. Qxa6+ Kd7 30. Rd5+ 1:0

piątek, 7 kwietnia 2017

Bartosz Soćko piąty w Dubaju (blitz)

Gruzin Levan Pantsulaia odbiera pierwszą nagrodę.
Bartosz Soćko piąty



















M-sceSNrNazwiskoFedRgPkt TB 1  TB 2  TB 3 
17GMPantsulaia LevanGEO26227,50,552,044,5
25GMSafarli EltajAZE26737,50,551,544,0
32GMSalem A.R. SalehUAE27407,00,052,044,5
41GMKorobov AntonUKR27937,00,050,042,5
54GMSocko BartoszPOL26747,00,049,542,0
614GMZhigalko SergeiBLR25737,00,044,537,5
73GMJones Gawain C BENG26897,00,043,537,5
86GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN26316,50,051,544,0
98GMMchedlishvili MikheilGEO26176,50,049,041,5
1016GMOleksiyenko MykhayloUKR25226,50,047,540,0
1110GMRakhmanov AleksandrRUS25956,50,045,038,0
1220IMPascua HaridasPHI24456,50,045,037,5
1313GMIndjic AleksandarSRB25796,00,048,541,5
1411GMPichot AlanARG25946,00,046,539,5
19IMRathnakaran K.IND24566,00,046,539,5
1612GMLaxman R.R.IND25866,00,046,539,0
1721IMDimakiling OliverPHI23886,00,045,538,5
1822IMStany G.A.IND23856,00,045,538,0
1915GMIordachescu ViorelMDA25476,00,043,036,0
2026WGMNikolova AdrianaBUL22586,00,042,536,0