czwartek, 6 lutego 2014

Cheparinov wygrał Gibraltar 2014. Wśród pań najlepsza Marysia Muzychuk!

W dogrywce o pierwsze miejsce wpierw Vitugov pokonał Iwanchuka,
by przegrać w finałowej grze z Iwanem Cheparinovem 1,5:0,5


Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1 Rpwwew-weKrtg+/-
13GMIvanchuk VassilyUKR27398.02846283786.611.391013.9
24GMVitiugov NikitaRUS27378.0283228257.56.481.021010.2
317GMCheparinov IvanBUL26728.02742273787.120.88108.8
42GMVachier-Lagrave MaximeFRA27457.5280727987.56.620.88108.8
513GMRodshtein MaximISR26827.5278027767.56.131.371013.7
614GMLi Chao BCHN26807.5273527317.56.670.83108.3
729GMAdhiban B.IND25907.5272027207.55.701.801018.0
816GMDreev AlekseyRUS26737.5271227097.56.890.61106.1
968GMAl-Sayed MohammedQAT24767.5267226697.54.882.621026.2
101GMAdams MichaelENG27547.02717271077.31-0.3110-3.1
1111GMRapport RichardHUN26917.02709270576.610.39103.9
129GMHarikrishna P.IND27067.02705270276.880.12101.2
137GMKamsky GataUSA27097.02693269177.03-0.0310-0.3
1439GMHansen EricCAN25597.02679267975.181.821018.2
1520GMEdouard RomainFRA26587.02676267276.590.41104.1
1610GMNavara DavidCZE27027.02672266777.23-0.2310-2.3
176GMTomashevsky EvgenyRUS27157.02668266677.44-0.4410-4.4
15GMMovsesian SergeiARM26777.02668266576.930.07100.7
1955IMMuzychuk MariyaUKR25037.02654265474.862.141021.4
2026GMWei YiCHN26077.02650265076.280.72107.2
2128GMSalgado Lopez IvanESP25977.02642264276.250.75107.5
2222GMAgdestein SimenNOR26277.02616261577.02-0.0210-0.2
2337GMSalem A.R. SalehUAE25647.02596259676.430.57105.7
2467IMHenrichs ThomasGER24777.02569256675.591.411014.1
2534GMZhao XueCHN25677.02566256176.750.25102.5
2677GMZhukova NataliaUKR24497.02558255375.411.591015.9
2730GMMareco SandroARG25826.5263326336.55.680.82108.2
2843GMSpraggett KevinCAN25446.5262926296.55.211.291012.9
2923GMGanguly Surya ShekharIND26196.5261326086.56.300.20102.0
3054GMXu JunCHN25106.52612261264.701.301013.0
POL
SNoNameRtgFED12345678910Pts.Rk.RpKrtg+/-Group
169Lercel Michal2150POL0100110½1½5.0142214115-1.65Masters
220Krokay Urszula1926POL00100½11003.5215191715-1.35Masters