środa, 7 października 2015

Ośmiu szachistów z Iranu w pierwszej dwudziestce Baku Open 2015 na rundę przed końcem!!

Ehsan Ghaem Maghani jest aktualnym mistrzem Iranu.
Szachistki z tego kraju już doszlusowały do światowej czołówki.
Teraz czas na panów!!
Rk.SNoNameFEDRtgI
Pts. TB1  TB2  TB3  TB4 nwwew-weKrtg+/-
16GMGhaem Maghami EhsanIRI25966,0250640,036,5864,921,081010,8
29GMAbasov NijatAZE2511
6,0248640,040,0864,271,731017,3
35GMPotkin VladimirRUS25995,5246440,036,585,55,410,09100,9
42GMSethuraman S.P.IND26405,5244940,035,585,55,88-0,3810-3,8
51GMAdhiban B.IND26745,5243350,034,085,56,28-0,7810-7,8
68GMLalith Babu M.R.IND25575,5239430,032,585,55,59-0,0910-0,9
714GMAravindh Chithambaram Vr.IND24875,5237440,031,085,55,170,33103,3
815IMPourramezanali AmirrezaIRI24535,0248120,036,5853,691,311013,1
924FMGholami AryanIRI24055,0244830,032,5853,541,461014,6
107GMRomanov EvgenyRUS25735,0243120,034,5855,40-0,4010-4,0
114GMOleksiyenko MykhayloUKR26285,0242130,035,0856,06-1,0610-10,6
1226FMRohan AhujaIND23895,0241040,033,0853,771,232024,6
1313IMTabatabaei M.AminIRI24885,0238530,034,5855,11-0,1110-1,1
1410GMDarini PouriaIRI25095,0234930,029,5855,66-0,6610-6,6
1522Mirzoev EmilUKR24074,5252420,037,584,52,791,711017,1
1619IMLorparizangeneh ShahinIRI24264,5246420,037,084,53,600,90109,0
173GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN26334,5243520,036,084,56,00-1,5010-15,0
1825IMAsgarizadeh AhmadIRI24024,5242430,035,084,53,770,73107,3
1918FMMousavi Seyed KhalilIRI24274,5241930,033,084,54,130,37103,7
2020IMGuliev LogmanAZE2415
4,5235330,031,084,54,67-0,1710-1,7