niedziela, 7 sierpnia 2016

Szachiści są dla związku, czy związek jest dla szachistów? Kto ich w końcu wyrzuci?

Tak koszalińskie mistrzostwa Polski juniorów widzą uczestnicy
link: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10154107754918598&id=218429773597

A tak to widzi Polski Związek Szachowy. Kto ma rację? Retoryczne pytanie!

8 komentarzy:

 1. A czy Pan tam w ogóle jest? Czy obejrzał Pan wszystkie pokoje, czy tylko przekleił jedno zdjęcie z facebooka związkowego Mata? Z rzetelnością chyba trochę u Pana jest na bakier. Idzie Pan śladami innego frustrata o niepolskim obywatelstwie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tchórzliwy anonimie: Poza tytułem nie ma w poście nic mojego. Tu są tylko zdjęcia i opinie internautów oraz film reklamowy związku (organizatorów). I jeszcze jedno, nierzetelny to jesteś Ty, bo się nie podpisałeś i jeszcze próbujesz obrażać. Więcej nie czytaj Szacharni i spadaj!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonim z natury rzeczy jest tchórzliwy. Jednak najczęściej ma do tego powody. Dlatego pozwólmy (jeśli reguła blogu na to pozwala - jest błogosławieństwo autora) aby anonim ukrył swoje dane (chociaż nie wszystkie można ukryć), aby miał spokojne sumienie: zgłosił ale niejawnie.

  Autor na blogu ma olbrzymie prawa, jednakże czy zwalnia go to z godności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie było tak, bym cokolwiek opublikował, gdy autor zastrzegł swoją anonimowość. Na tym opiera się normalne dziennikarstwo i siła tego bloga.

   Usuń
 4. Film PZSzach pokazuje salę gry, relacje zawodników i osób towarzyszących pokazują aspekty pozaszachowe. I jedni, i drudzy pokazują prawdę. Sęk w tym, że korci aby prawda pozaszachowa była ukrywana. Bo to niemiła prawda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja byłem na tych mistrzostwach z córką i widzę je dokładnie tak samo jak organizatorzy. Zdjęcie jednego odpadającego kafelka na kwaterach (które być może ktoś sam sobie wynajął) nie może zburzyć pozytywnego wizerunku organizacji tych Mistrzostw.
  Też uważam zatem że post był tendencyjny.
  MAT

  OdpowiedzUsuń
 6. Post nie jest tendencyjny, bo pokazuje dwie opinie i to obie związane z Polskim Związkiem Szachowym. Proszę się także ustosunkować do wpisów uczestników. Wystarczy kliknąć link pod zdjęciem i je przeczytać a fotek jest zdecydowanie więcej. I jeszcze jedno. Skoro jest pan ojcem szachistki, proszę przeczytać http://szacharnia.blogspot.com/2016/08/na-mistrzostwach-juniorow-zarabiaja.html i w tym temacie zabrać głos, bo to przecież wasze pieniądze!

  OdpowiedzUsuń
 7. Akurat z tym, że się przepłaca na takich imprezach i że rodzice ponoszą horrendalne koszty się zgadzam. Ale tak jest we wszystkich dyscyplinach. Tu nie ma różnicy między szachami, tenisem, czy tańcem sportowym... Ja już do tego przywykłem, że płacę za własne dzieci.
  MAT

  OdpowiedzUsuń