czwartek, 1 sierpnia 2013

Mateusz Bartel w ostatniej rundzie turnieju mistrzowskiego w Biel zagra z mało znanym Megaranto Susanto (2524) z Indonezji

Czy Mateusz Bartel jutro uniesie tak ręce,
jak w Moskwie na turnieju Aeroflotu?
Trzymamy kciuki!!

1.Bartel,MateuszGM2619POL5507.559.5489.5
2.Harikrishna,PentaGM2680IND5507.555.5492.5
3.Solak,DraganGM2598TUR4607.059.0499.0
4.Grachev,BorisGM2683RUS4607.058.0490.0
5.Bu,XiangzhiGM2664CHN5417.056.0494.5
6.Hausrath,DanielIM2516GER4607.055.0480.5
7.Saric,IvanGM2639CRO6227.052.5460.5
8.Megaranto,SusantoGM2524INA5417.049.0467.0
9.Smeets,JanGM2643NED6136.556.5478.5
10.Gharamian,TigranGM2655FRA4516.556.0481.0
11.Adianto,UtutGM2548INA5326.552.5471.0
12.Malakhatko,VadimGM2529BEL6136.551.5460.0
13.Farid,Firman SyahIM2396INA6136.550.0461.5
14.Saric,AnteGM2565CRO4516.549.0459.0
15.Salem,A R. SalehGM2531UAE5236.059.5482.0
16.Kurnosov,IgorGM2657RUS4426.056.0470.5
17.Zhao,XueGM2553WCHN5236.055.0479.0
18.Ganguly,Surya SheGM2628IND3616.054.5465.0
19.Antipov,MikhailIM2490CRUS5236.054.0479.5
20.Sandipan,ChandaGM2623IND3616.054.0478.5
21.Cvitan,OgnjenGM2562CRO3616.054.0466.0
22.Sebenik,MatejGM2511SLO4426.050.0463.5
23.Donchenko,AlexandIM2477CGER4426.050.0454.5
24.Braun,ChristianIM2360GER5236.048.0449.0
25.Wirig,AnthonyGM2496FRA4426.047.0446.5
26.Rindlisbacher,Jan2219SUI6046.045.0435.5
27.Raetsky,AlexanderGM2412RUS4426.044.0450.0
28.Huang,QianWGM2487WCHN2715.554.5484.5
29.Nuri,KambezFM2244SUI4335.550.0440.5
30.Rasch,HolgerFM2220GER5145.549.5440.5
31.Masruri,Rahman2174JINA3525.548.5431.5
32.Sukandar,Irene KhWGM2365WINA4335.548.0434.0
33.Gaehwiler,Gabriel2267SUI5145.546.5425.5
34.Medina,Warda AuliWIM2286CINA3525.546.0435.5
35.Minko,VladimirFM2312CRUS3525.545.5434.0
36.Studer,NoelFM2324JSUI5145.545.5427.5
37.Burnier,DavidFM2347SUI3435.054.5459.0
38.Hakimifard,GhazalWIM2196WIRI3435.050.0437.5
39.Zozulia,AnnaIM2316WBEL3435.050.0429.0
40.Schiendorfer,EmanFM2392SUI3435.048.0446.0
W ostatniej rundzie zagrają:
12.Harikrishna,PentGM(7½)-19.Hausrath,DanielIM(7) - 
210.Bartel,MateuszGM(7½)-18.Megaranto,SusantGM(7) - 
33.Bu,XiangzhiGM(7)-1.Grachev,BorisGM(7) - 
47.Saric,IvanGM(7)-11.Solak,DraganGM(7) - 
55.Gharamian,TigranGM(6½)-12.Saric,AnteGM(6½) - 
617.Malakhatko,VadimGM(6½)-6.Smeets,JanGM(6½) - 
730.Farid,Firman SyaIM(6½)-15.Adianto,UtutGM(6½) - 
829.Raetsky,AlexandeGM(6)-4.Kurnosov,IgorGM(6) - 
920.Sebenik,MatejGM(6)-8.Ganguly,Surya ShGM(6) - 
109.Sandipan,ChandaGM(6)-24.Donchenko,AlexanIM(6) - 
1113.Cvitan,OgnjenGM(6)-58.Rindlisbacher,Ja(6) - 
1221.Wirig,AnthonyGM(6)-14.Zhao,XueGM(6) - 
1316.Salem,A R. SalehGM(6)-34.Braun,ChristianIM(6) - 
1423.Huang,QianWGM(5½)-22.Antipov,MikhailIM(6) - 
1533.Sukandar,Irene KWGM(5½)-52.Gaehwiler,Gabrie(5½) - 
1665.Masruri,Rahman(5½)-40.Studer,NoelFM(5½) - 
1756.Nuri,KambezFM(5½)-43.Minko,VladimirFM(5½) - 
1846.Medina,Warda AulWIM(5½)-57.Rasch,HolgerFM(5½) - 
1939.Patuzzo,FabrizioFM(5)-26.Cherniaev,AlexanGM(5) - 
2062.Hakimifard,GhazaWIM(5)-27.Cebalo,MisoGM(5) - 
2131.Schiendorfer,EmaFM(5)-42.Zozulia,AnnaIM(5) - 
2277.Pomini,Aurelien(5)-32.Lampert,Jonas(5) - 
2350.Bartel,MichalFM(5)-35.Burnier,DavidFM(5) - 

Kramnik ostro zaryzykował i ...wygrał w Dortmundzie. Bojowa partia.


Live chess broadcast powered by ChessBomb and Chessdom

"Kwiatki" Politiken Cup 2013 - kontratak to jest siła!


Tabele w Biel. "Za trzy" wygrywa Liren Ding, "za dwa" Etienne Bacrot



Biel 2013 | Breisacher Memorial | trzy punkty za wygraną

#NazwiskoFedRtg+=-Pkt.
1Ding, LirenCHN271435114
2Bacrot, EtienneFRA271427013
3Moiseenko, AlexanderUKR269934213
4Vachier-Lagrave, MaximeFRA271925211
5Nepomniachtchi, IanRUS27171629
6Rapport, RichardHUN26930545

Biel 2013 | Breisacher Memorial | tabela klasyczna

#NazwiskoRtgPerf123456Pkt.SB
1Bacrot, Etienne27142788 1½½½½½½1½5.523
2Ding, Liren271427860½ ½11½½½15.522.5
3Moiseenko, Alexander26992750½½0 ½1½011519.25
4Vachier-Lagrave, Maxime27192707½½0½0 11½½4.518.5
5Nepomniachtchi, Ian27172671½½½½½100 ½419.75
6Rapport, Richard269325460½½000½½½ 2.512

Aleksander Moiseenko analizuje z Danielem Kingiem


Kojarzenie czwartej rundy mistrzostw Wysp Brytyjskich


TableWhite
ScoreFed.RatingBlack
ScoreFed.RatingResult
1GM Howell, David W L3.0ENG2639IM Zhou, Yang-Fan3.0ENG2469
2GM Gordon, Stephen J3.0ENG2521IM Fernandez, Daniel Howard3.0SIN2346
3GM Gormally, Daniel W3.0ENG2496GM Kosten, Anthony C.2.5FRA2458
4IM Palliser, Richard J D2.5ENG2453GM Hebden, Mark L2.5ENG2555
5FM Chapman, Terry P D2.5ENG2308IM Hawkins, Jonathan2.5ENG2517
6IM Kolbus, Dietmar2.5GER2288GM Lalic, Bogdan2.5CRO2489
7Osborne, Marcus E2.5ENG2269GM Wells, Peter K2.5ENG2479
8IM Ghasi, Ameet K2.5ENG2459IM Meszaros, Gyula2.5HUN2255
9Longson, Alexander2.0ENG2279GM Jones, Gawain C B2.0ENG2643
10GM Williams, Simon K2.0ENG2481Brown, Martin2.0ENG2203
11GM Flear, Glenn C2.0ENG2456Weaving, Richard2.0ENG2196
12GM Arkell, Keith C2.0ENG2444Shaw, Peter2.0ENG2164
13FM Eames, Robert S2.0ENG2244GM Ward, Chris G2.0ENG2432
14FM Storey, Charles2.0ENG2214IM Lane, Gary W.2.0AUS2401
15Hackner, Oskar A2.0ENG2063IM Bates, Richard A2.0ENG2375
16De Coverly, Roger D2.0ENG2036FM Eggleston, David J2.0ENG2363
17IM Knott, Simon J B2.0ENG2318Horton, Andrew P2.0ENG2032
18Broadley, Henry2.0ENG1953IM Rudd, Jack2.0ENG2280
19Duff, Rufus1.5ENG2157Mackle, Dominic2.0ENG2216
20GM Emms, John M1.5ENG2469Reid, John1.5ENG2151