czwartek, 5 października 2017

Mimo katalońskiej "rewolucji" trwają 82. mistrzostwa Hiszpanii. Klasyfikacja po sześciu rundach



Pos. Ran. Tit.Sex.Name Fed.Pts. APRO BucT BucM ARO. Mwns FIDE Nat. Origin 
11GMmAnton Guijarro, DavidESP5.52342.225.016.52388.7526562642MAD
22GMmSalgado Lopez, IvanESP5.02356.825.517.02370.2426272606GAL
33GMmPerez Candelario, ManuelESP5.02257.021.514.52276.2425912589EXT
415IMmCastellanos Rodriguez, RenierESP5.02225.023.016.02280.2424812482CTL
57GMmForcen Esteban, DanielESP5.02221.523.016.02310.7425282513ARA
621FMmLadron De Guevara Pinto, PaoloESP5.02155.321.514.02206.7424102402AND
732FMmSanchez Aller, FernandoESP5.02050.319.513.02095.7523412331GAL
830FMmGutierrez Olivares, DanielESP5.02034.219.513.52062.2523552352CAN
95GMmIbarra Jerez, Jose CarlosESP4.52337.823.515.02318.3425612552MUR
104GMmVazquez Igarza, RenierESP4.52294.723.516.52302.8325782596MAD
119IMmSantos Latasa, JaimeESP4.52261.524.016.02265.3325232544EXT
1214GMmCuenca Jimenez, Jose FernandoESP4.52185.022.014.02251.3424902482AND
1311GMmArizmendi Martinez, Julen LuisESP4.52183.321.514.52154.7425052503VAL
1423IMmAlvarado Diaz, AlejandroESP4.52182.221.514.52136.8324072414CAN
1516IMmSuarez Garcia, CarlosESP4.52173.723.015.02227.2424722437AST
1610IMmAsis Gargatagli, HipolitoESP4.52165.821.514.02276.3325192514CAT
1725IMfVega Gutierrez, SabrinaESP4.52159.221.014.52161.2323892377CAN
1822IMmGarza Marco, SergioESP4.52157.022.515.52201.5424092413ARA
1919IMmEspinosa Aranda, AngelESP4.52095.020.013.52013.8324532456MAD
2049WIMfVega Gutierrez, BelindaESP4.52089.318.012.52093.3421552151CAN

„Rzgowskie Szachowanie” – Turniej z okazji 550-lecia nadania praw miejskich

Grupa Nieformalna "ZASZACHOWANI - otwórzmy Rzgów na szachy" 15 października zaprasza na turniej z okazji 550-lecia nadania praw miejskich. Impreza odbędzie się w hali GOSTiR przy ul. Szkolnej 5. Początek godz. 10.00. Turniej bez wpisowego! Organizatorzy przewidują mnóstwo nagród. Zgłoszenia do 12 października!
Link do regulaminu: http://www.szachylodz.org/komunikat

Open Hradec Králové 2017 po pięciu rundach





















St.č.JménoTyp

FEDEloRtgNBody PH 1  PH 2  PH 3 w-we
13Swicarz MaciejFPOL236305,09,515,550,99
21GMGeller JakovFRUS252604,510,517,540,12
34FMJirasek PavelFCZE229204,510,017,041,10
42IMPlischki SebastianFGER239704,010,016,53-0,27
55FMGrela KacperFPOL227404,09,515,54-0,02
610Leutwyler MathiasFSUI210904,09,015,030,09
78FMBartos JanFCZE222704,08,516,040,10
89WFMEryshkanova Anastasia
FRUS212704,08,515,540,81
97Stein RobertU16FGER225303,59,517,030,13
1011Sernecki FranciszekU16FPOL210903,59,515,520,76
1114Gurack DanielFGER207503,58,515,53-0,01
126IMPiankov EvgenijS60FUKR225403,58,515,03-0,06
1312Riha VojtechU16FCZE210803,58,513,52-0,81
1430Stolyarsky YegorU16FISR185603,58,013,530,53
1523Zochowski JanuszFPOL192603,57,011,530,17
1619Gloser DavidU16FCZE194103,57,010,53-0,68
1731Roessel LouisFGER183103,010,014,511,27
1815Freeland AlexFWLS203403,09,516,030,24
1920Novak LudekFCZE193203,09,014,530,41
2026Mathisen RunarS60FNOR187003,08,514,52-0,36