niedziela, 27 grudnia 2015

Zmiana lidera w Katarze. Świercz broni pozycji w czołówce, Wojtaszek zremisował w godzinę a Bartel nie docisnął Wei Yi.

Shakhriyar Mamedyarov "zluzował" Carlsena na fotelu lidera,
ale jutro mistrz świata będzie miał szansę odzyskać tron w Doha
w bezpośredniej partii
Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 nwwew-weK+/-
17GMMamedyarov ShakhriyarAZE27485,5287125,528,575,54,491,011010,1
21GMCarlsen MagnusNOR28345,5286726,528,575,55,150,35103,5
333GMSjugirov SananRUS26465,5281326,029,075,54,011,491014,9
43GMGiri AnishNED27845,0285228,531,5754,290,71107,1
54GMSo WesleyUSA27755,0284229,533,0754,330,67106,7
679Xu YinglunCHN24705,0282628,032,0751,743,261032,6
72GMKramnik VladimirRUS27965,0280526,530,0754,840,16101,6
834GMSwiercz DariuszPOL26465,0279327,030,0753,551,451014,5
911GMYu YangyiCHN27365,0278428,031,0754,470,53105,3
105GMKarjakin SergeyRUS27665,0278425,527,5754,770,23102,3
119GMHarikrishna P.IND27435,0275326,528,5754,840,16101,6
1217GMPonomariov RuslanUKR27105,0274425,028,5754,620,38103,8
1318GMNi HuaCHN26935,0274226,028,5754,490,51105,1
1440GMGrandelius NilsSWE26325,0270124,027,0754,230,77107,7
1529GMAkopian VladimirARM26485,0270122,524,5754,450,55105,5
1613GMVitiugov NikitaRUS27245,0269625,027,0755,13-0,1310-1,3
1736GMNguyen Ngoc Truong SonVIE26425,0267022,524,5754,640,36103,6
1816GMIvanchuk VassilyUKR27105,0266022,024,0755,34-0,3410-3,4
1957IMLin ChenCHN25325,0265820,522,5753,781,221012,2
206GMLi Chao BCHN27504,5277828,031,574,54,170,33103,3
Pozostali Polacy:
3314GMWojtaszek RadoslawPOL27234,0266427,530,5744,50-0,5010-5,0
3639GMPiorun KacperPOL26374,0264226,028,5743,890,11101,1
4025GMDuda Jan-KrzysztofPOL26634,0261222,525,5744,41-0,4110-4,1
4844GMBartel MateuszPOL26204,0255422,025,0744,54-0,5410-5,4
110131WGMBartel MartaPOL22712,5235417,518,572,51,830,672013,4
Kojarzenie VIII rundy:
17GMMamedyarov Shakhriyar2748GMCarlsen Magnus28341
22GMKramnik Vladimir27965GMSjugirov Sanan264633
33GMGiri Anish278455GMPonomariov Ruslan271017
44GMSo Wesley277555IMLin Chen253257
536GMNguyen Ngoc Truong Son264255GMKarjakin Sergey27665
618GMNi Hua269355GMHarikrishna P.27439
740GMGrandelius Nils263255GMYu Yangyi273611
834GMSwiercz Dariusz264655GMVitiugov Nikita272413
916GMIvanchuk Vassily271055GMAkopian Vladimir264829
1079Xu Yinglun24705GMHowell David W L268820
116GMLi Chao B2750GMVidit Santosh Gujrathi264435
1242GMLenderman Aleksandr2626GMTomashevsky Evgeny27448
1310GMJakovenko Dmitry2737GMNaroditsky Daniel262841
1446GMZhang Zhong2619GMBologan Viktor265427
1530GMGanguly Surya Shekhar2648GMSalem A.R. Saleh262243
1612GMWei Yi273044GMIpatov Alexander261945
1714GMWojtaszek Radoslaw272344GMBartel Mateusz262044
1850GMBok Benjamin259444GMKorobov Anton271315
1951GMBluebaum Matthias259044GMMatlakov Maxim268421
2022GMHou Yifan268344GMLu Shanglei261847
2252GMTregubov Pavel V.258944GMDuda Jan-Krzysztof266325
2766IMYuffa Daniil250444GMPiorun Kacper263739
54131WGMBartel Marta2271IMSanal Vahap248774