piątek, 29 lipca 2016

CZECH OPEN 2016 PARDUBICE - prowadzą Movsesian i Ganguly

Dziś Sergei Movsesian zagra białymi o pierwsze miejsce
z Shekharem Ganguly. Hindus ma zdecydowanie gorsze
"buchholtze", więc chyba będzie walka na noże
Rk.SNoName

GrFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
12GMMOVSESIAN SergeiFARM26666,0244124,033,0
21GMGANGULY Surya ShekharFIND26766,0241720,527,5
390IMANURAG MhamalFIND23925,5247126,034,0
494IMCERVENY MartinFCZE23845,5245223,532,0
53GMLAZNICKA ViktorFCZE26545,5244722,031,0
67GMGOPAL G.N.FIND25655,5241722,532,0
714GMBORUCHOVSKY AvitalFISR25315,5241622,030,5
862IMVISAKH N RFU18IND24315,5241320,528,5
99GMSTOCEK JiriFCZE25505,5240920,529,5
104GMKRAVTSIV MartynFUKR26315,5240724,034,0
1112GMBABULA VlastimilFCZE25405,5239820,529,0
1213GMZAKHARTSOV Viacheslav V.FRUS25325,5239721,029,5
1365IMVETOSHKO VolodymyrFU18UKR24305,5239620,528,5
145GMNABATY TamirFISR26225,5237322,531,5
1525IMYUFFA DaniilFRUS25025,5237220,029,0
1639IMGUREVICH DanielFUSA24595,5236923,532,5
1726IMPLAT VojtechFCZE24985,5231518,025,5
1848IMMALAKHOV IgorFRUS24515,5231218,526,0
1920IMPONIZIL CyrilFCZE25105,0243122,030,5
2034GMGUTMAN GennadiFUKR24735,0240420,529,5
Najlepsza pani:
7674IMPADMINI RoutF
IND24154,5223015,522,0

POL
SNoNameRtgFED1234567

Pts.Miejsce
8GMJAKUBOWSKI Krzysztof2557POL0111½014,559A
72IMNASUTA Grzegorz2417POL½101½½½4,0115A
107IMSABUK Piotr2363POL1½½½½½½4,079A
122WGMKULON Klaudia2334POL1½011003,5127A
130WIMWARAKOMSKA Anna2321POL1½½½0½½3,5144A
138FMBEBEL Arkadiusz2298POL0111½003,5150A
142SWICARZ Maciej2292POL1011½½½4,562A
156PASZEWSKI Mateusz2270POL0½101013,5155A
201WIMJAKUBOWSKA Anna2208POL½½½0½½½3,0198A
228WIMWOZNIAK Mariola2166POL½0011½½3,5149A
235WFMADAMOWICZ Katarzyna2145POL0½½1½½½3,5142A
23ZURKOWSKI Andrzej2143POL100½0012,5221B
35KOWALEC Maciej2110POL1111½004,542B
41SULIBORSKI Jakub2087POL11011105,027B
57CAGARA Paulina2052POL1100½114,549B
70MOTYL Tomasz2028POL½01½1104,0104B
115CZYZ Artur1960POL1½0½1014,097B
6SZEWCZYK Mariusz2064POL½11½1105,024C
67LITNER Igor1825POL11011116,05C
95ROGALSKI Piotr1760POL½0111104,556C
109ZIEMSKI Przemyslaw1748POL111011½5,510C
148KOROLEWICZ Pawel1680POL10011003,0165C
158KACZMARCZYK Jakub1669POL0100½1½3,0191C
162ZIEMSKI Jaroslaw1665POL00011013,0207C
182SZULC Patrycja1624POL01011½03,5121C
183KANIA Krystian1621POL0111½½½4,545C
224MACIEJEWSKI Kamil1544POL1½011½04,081C
242ILNICKI Tomasz1476POL00110002,0242C
243MAJCHRZAK Przemyslaw1473POL001001½2,5226C
8MASLANKA Piotr1683POL00111115,042D
18BABIJCZUK Wojciech1644POL11111117,01D
32NISZTUK Michal1604POL101111½5,516D
64PETROV Oleksandr1507POL0000000000,0271D
80CHLEWINSKI Artur1469POL11011004,082D
83MULLER Marcin1465POL1100½114,573D
120STAROSCIAK Adrian1349POL10½½1½14,562D
121MIGDZINSKI Krzysztof1343POL½½½½1115,033D
157MACIEJEWSKI Robert1200POL0101½0½3,0179D
170MACIEJEWSKA Sabina1077POL001101½3,5133D