wtorek, 28 marca 2017

1st Sharjah Masters po sześciu rundach

Bohaterem dzisiejszego dnia został Martyn Kravtsiv
(tu na zdjęciu z Rout Padmini), który wygrał ważną partię
z Gawainem C B Jonesem i dzieli pierwsze miejsce





















SNrNazwisko
FedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 nwwew-weK+/-
16GMAdhiban B.IND26825,50,519,022,05,065,54,321,181011,8
221GMKravtsiv MartynUKR26415,50,517,020,55,065,54,241,261012,6
35GMWang HaoCHN26835,00,019,021,54,0543,270,73107,3
417GMAmin BassemEGY26605,00,018,020,04,0654,510,49104,9
516GMFressinet LaurentFRA26625,00,017,019,04,0654,400,60106,0
615GMMareco SandroARG26645,00,017,018,55,0654,790,21102,1
731GMGledura BenjaminHUN25885,00,015,517,54,0654,350,65106,5
823GMSethuraman S.P.IND26295,00,015,017,55,0654,650,35103,5
910GMJones Gawain C BENG26764,50,020,022,54,064,54,190,31103,1
102GMKryvoruchko YuriyUKR27084,50,018,520,53,053,53,73-0,2310-2,3
11GMAkopian VladimirARM26754,50,018,520,53,064,54,53-0,0310-0,3
1228GMAdly AhmedEGY25934,50,018,020,03,064,53,960,54105,4
134GMNaiditsch ArkadijAZE27024,50,018,019,53,064,54,75-0,2510-2,5
47Xu YinglunCHN25404,50,018,019,53,064,54,100,40104,0
1535GMIdani PouyaIRI25764,50,017,520,54,064,54,080,42104,2
1620GMOleksiyenko MykhayloUKR26434,50,017,519,54,053,53,80-0,3010-3,0
171GMWojtaszek RadoslawPOL27454,50,017,518,53,064,54,97-0,4710-4,7
187GMAreshchenko AlexanderUKR26824,50,017,019,03,064,54,75-0,2510-2,5
1922GMBluebaum MatthiasGER26324,50,017,018,54,064,54,78-0,2810-2,8
2012GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN26734,50,017,018,03,064,54,75-0,2510-2,5

Kojarzenie VII rundy


NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
16GMAdhiban B.IND26825GMWang HaoCHN26835
215GMMareco SandroARG26645GMKravtsiv MartynUKR264121
316GMFressinet LaurentFRA266255GMSethuraman S.P.IND262923
431GMGledura BenjaminHUN258855GMAmin BassemEGY266017
51GMWojtaszek RadoslawPOL2745GMBok BenjaminNED259627
62GMKryvoruchko YuriyUKR2708GMSvane RasmusGER257038
74GMNaiditsch ArkadijAZE2702GMIdani PouyaIRI257635
828GMAdly AhmedEGY2593GMAreshchenko AlexanderUKR26827
910GMJones Gawain C BENG2676Xu YinglunCHN254047
1048GMHarika DronavalliIND2539GMAkopian VladimirARM267511