czwartek, 12 listopada 2015

Turniej Niepodległości 11 listopada 2015 - wyniki

Laureaci

Nr
Nazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
11GMWojtaszek, RadosławPOLR 270626008.043.5055.50740.5
23GMBartel, MateuszPOLR 266526008.042.5053.50739.5
310GMMiśta, AleksanderPOLR 257226007.544.0056.50743.0
46GMKempiński, RobertPOLR 260326007.544.0055.00641.0
520IMKrysztofiak, MarcinPOLR 244024507.044.5056.00637.0
611GMTarlev, KonstantinUKRR 256226007.044.0056.00740.0
737FMNasuta, GrzegorzPOLR 230723007.042.5054.50735.0
82GMSoćko, BartoszPOLR 270426007.042.0053.50736.0
914GMPiorun, KacperPOLR 250826007.041.0052.50636.5
104GMGajewski, GrzegorzPOLR 261926007.040.5052.50737.0
1116GMStopa, JacekPOLR 249826007.040.5052.00536.0
1221mJanczarski, MichałPOLR 243324007.039.5051.50734.0
1313GMSumets, AndreyUKRR 251026007.039.0050.50534.0
1426GMGdański, JacekPOLR 239026007.038.5049.00636.5
1519GMJakubowski, KrzysztofPOLR 244626006.543.0054.50636.5
1632mNguyen, PiotrPOL232924006.542.0054.00636.5
175GMAzarov, SergeiBLRR 260526006.542.0054.00537.5
1825IMKanarek, MarcelPOLR 241024506.541.5053.50535.5
199GMOlszewski, MichałPOLR 259026006.541.5053.00636.0
208GMVovk, YuriUKRR 259026006.540.5053.00637.0

wtorek, 10 listopada 2015

PHILIPPINE INTERNATIONAL CHESS CHAMPIONSHIP 2015 po dwóch rundach


Rk.SNoName


FEDRtgRtgI

Pts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 Rpnwwew-weK+/-
15GMDEMCHENKO AntonRUS2592259202,00,02,00,02,002,00221,380,62106,2
213IMSUNILDUTH LYNA Narayanan
IND2481248102,00,01,00,01,002,00221,060,94109,4
39GMSHOMOEV AntonRUS2565256502,00,00,50,00,502,00221,390,61106,1
42GMZUBOV AlexanderUKR2630263001,50,02,50,01,751,0021,51,400,10101,0
7GMMOZHAROV MikhailRUS2573257301,50,02,50,01,751,0021,51,390,11101,1
10IMLIN ChenCHN2520252001,50,02,50,01,751,0021,51,010,49104,9
717GMLAYLO DarwinPHI2471247101,50,02,00,01,751,0010,50,370,13101,3
81GMGUPTA AbhijeetIND2633263301,50,02,00,01,251,0021,51,380,12101,2
96GMBELOUS VladimirRUS2573257301,50,01,50,01,251,0021,51,340,16101,6
1021IMPURANIK Abhimanyu
IND2443244301,50,01,50,01,001,0021,50,810,69106,9
1111GMSIVUK VitalyUKR2512251201,50,01,50,00,751,0021,51,090,41104,1
16GMANTONIO Rogelio Jr
PHI2478247801,50,01,50,00,751,0021,51,250,25102,5
138GMSAVCHENKO BorisRUS2567256701,50,01,00,00,501,0021,51,380,12101,2
144GMLU Shanglei
CHN2615261501,00,03,00,01,001,00211,44-0,4410-4,4
153GMSMIRNOV PavelRUS2617261701,00,02,50,01,250,00211,39-0,3910-3,9
1615GMKOTANJIAN TigranARM2479247901,00,02,50,01,001,00211,20-0,2010-2,0
1718GMTORRE Eugenio
PHI2468246801,00,02,50,00,501,00100,37-0,3710-3,7
1812GMNGUYEN Duc HoaVIE2500250001,00,02,00,01,000,00211,08-0,0810-0,8
1914GMDEEPAN Chakkravarthy J.IND2479247901,00,02,00,00,001,00211,11-0,1110-1,1
23IMNOLTE RolandoPHI2417241701,00,02,00,00,001,00210,960,04100,4

poniedziałek, 9 listopada 2015

Reprezentacji Izraela nie będzie w Reykjaviku!!

Na zbliżających się wielkimi krokami drużynowych mistrzostwach Europy w Reykjaviku nie zobaczymy reprezentacji Izraela z Borysem Gelfandem na czele. Jedna z najsilniejszych reprezentacji starego kontynentu nie ma pieniędzy!! na wyjazd do Islandii. Pań także nie będzie! Link:  http://izrus.co.il/obshina/article/2015-11-09/29336.html

Magistral Ciutat de Barcelona - wyniki końcowe

Aleksander Morozevich wygrał turniej
dzięki większej(!?) ilości zwycięstw czarnymi
123456
1SpainAsis Gargatagli2483king½½½102.54
2SpainNarciso Dublan2529½king½½½02.06
3ParaguayBachmann2601½½king½½13.02
4HungaryBalogh2645½½½king½½2.53
5ArmeniaGrigoryan26160½½½king½2.05
6RussiaMorozevich2695110½½king3.01