poniedziałek, 8 lipca 2013

V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013 - kojarzenie trzeciej rundy


136
Nemeth Denes225722GMBanusz Tamas2588
1
22
GMMarkos Jan258022Nowak Lukasz1955
98
387
Puskar Jan201422GMMichalik Peter2579
3
46
GMLikavsky Tomas245822Petras Marian1954
100
5101
Sepesi Samuel195422IMNagy Gabor2449
11
612
IMBokros Albert243922Istok Vojtech1952
102
714
GMManik Mikulas241222Chovan Milan1890
118
8105
Oszczanowski W.193622IMKrnan Tomas2411
15
9113
Kula Dominik190622IMMacak Stefan2374
17
10115
Dzikowski Michal190422IMLanc Alois2369
19
1120
IMPinter Erik236422Chmielewski J.1880
122
12151
Holtman Teodor172522GMPlachetka Jan2355
25
1328
WGMKocetkova Julia232822Durica Andrej1854
125
148
IMPacher Milan24551½2Haring Filip1742
149
1593
Novotny Michal19841½1½IMLeniart Arkadiusz2473
5
1610
IMAczel Gergely24511½1½Hros Roman1982
94
1718
IMRepkova Eva23741½1½Hyll Jan1899
116
1899
Kumala Aleksander19541½1½IMPetran Peter2324
29
19107
Mosny Jaroslav19261½1½FMKorpa Bence2308
30
20109
Kravec Patrik19161½1½FMGunajew Rafal2294
31

W Łazach wygrali: Shishkin, Łada, Oleszek i Wojnowski

TURNIEJ A



Nazwisko ImięFed.Elo
Pkt.MBch.Bch.zw.Prog.+/_
1GMSHISHKIN, VadimUKR250225006.539.5050.00433.5-0.22
2IMWARAKOMSKI, TomaszPOL248824006.538.5046.50535.00.00
3WGMMAJDAN-GAJEWSKA, JoannaPOL237523006.536.0046.00532.00.83
4IMSIECIECHOWICZ, MarcinPOL246224006.040.0050.00331.5-0.68
5k+WEICHHOLD, PawełPOL238222006.039.0049.50532.00.20
6IMURBAN, KlaudiuszPOL246224006.039.0048.50434.0-0.08
7IMALIAVDIN, NikolaiBLR234924006.035.5045.00431.00.36
8IMKANAREK, MarcelPOL247824006.035.0043.00427.5-1.51
9kBUGALSKI, MichałPOL216122005.536.5045.50530.51.67
10I++EGGINK, RyszardPOL212121005.535.5046.00528.01.82
11I+JANIK, IgorPOL193021005.530.0038.00421.52.47
12I++ADAMOWICZ, MaciejPOL203621005.036.5046.50325.52.36
13I++REZA, WojciechPOL212221005.034.5043.00325.00.86
14IMCHOJNACKI, KrzysztofPOL244224005.034.0044.50227.0-2.76
15kNOWICKI, BartoszPOL215722005.033.0042.50426.50.52
16kJACEK, KrystianPOL213922005.032.0042.00425.50.21
17kSTANKIEWICZ, PawełPOL207022005.031.5040.50325.50.55
18kKOVALEV, EgorRUS209922005.031.0041.00423.50.00
19kJARMUŁA, PawełPOL217422005.030.0038.50222.5-1.14
20kPIETRUSZEWSKI, MarcinPOL209922005.029.5037.00322.5-0.46
TURNIEJ B



Nazwisko ImięFed.Elo
Pkt.MBch.Bch.zw.Prog.+/-
1kŁADA, IreneuszPOL194022007.541.0052.50642.01,60
2I++MURAWKO, KatarzynaPOL187719007.540.0051.00637.51,83k
3IŻEBRACKI, TomaszPOL191920007.038.0048.00636.00,98
4I+PAROL, PawełPOL199821006.541.5052.50434.5-0,36
5IDAROWICKI, MariuszPOL185620006.538.0048.50532.50,40
6IGAJDAMOWICZ, PatrickPOL191120006.537.0046.50433.00,01
7IKAŁUŻNY, TomaszPOL179120006.536.0047.00633.51,65
8kKAŁUŻNY, WłodzimierzPOL192522006.534.0044.50532.5-0,21
9IZALESKI, ŁukaszPOL178220006.534.0043.50529.51,36
10II+MOĆKUN, DawidPOL172418006.041.0052.00432.52,76I
11IŁUKASIEWICZ, KrzysztofPOL177720006.039.0050.50630.01,89
12kŻMINDA, BogdanPOL199722006.039.0049.00532.5-1,15
13I++MARUSZCZAK, JoannaPOL182419006.032.0041.50429.00,06k
14kPASTUSZKO, KingaPOL188220006.029.5037.50526.5-1,07
15IBANACH, SzymonPOL183320005.540.5050.50535.00,73
TURNIEJ C


Nazwisko ImięFed.Elo
Pkt.MBch.Bch.zw.Prog.+/-
1II+OLESZEK, MaciejPOL166518007.544.0055.50640.50,78
2II+FILEWICZ, RadosławPOL139018007.543.5053.50739.54,86I
3II+MĄTEWSKI, MarcinPOL161818007.542.0053.50639.51,36I
4IDWILEWICZ, AgataPOL150218007.539.0049.00740.02,64
5IIBŁOSZYK, WojciechPOL155218007.033.5043.00733.00,36
6IIPACAN-MILEJ, KosmaPOL142418006.544.0054.50635.53,73
7IMIKOŁAJCZAK, WojciechPOL174020006.542.5054.50636.5-0,76
8IBUDNIK, MateuszPOL177720006.542.5054.50536.5-0,78
9II+MACIEJEWSKI, MikołajPOL176818006.542.5054.00437.0-0,48
10IIPROCZEK, MateuszPOL151118006.542.0053.50637.01,50
11IIPOPŁAWSKI, MaciejPOL159318006.539.0050.00635.50,60
12IISTYLIŃSKI, PiotrPOL156818006.537.5049.00635.50,25
13IIOKOŃSKI, MateuszPOL156518006.537.0047.50532.00,33
14IIDURA, RafałPOL156818006.534.5044.50534.00,33
15IWIŚNIEWSKI, SzymonPOL178820006.534.0044.00628.0-0,87
TURNIEJ D


Nazwisko ImięFed.Rank.Pkt.MBch.Bch.zw.Prog.Ruz
1IIIWOJNOWSKI, JanPOL16008.541.5052.50844.01825II
2IIIWASZKIEWICZ, KrzysztofPOL18008.040.5052.50838.01825
3IIWIRKUS, OliwerPOL18007.041.0054.50738.01740
4IVKOŹLAK, MateuszPOL14006.539.0049.50630.01640III
5IIIFALC, PawełPOL16006.042.0053.50637.01685
6IIIIWASZKIEWICZ, GrzegorzPOL16006.039.5052.00631.01585
7IVEIGNER, JerzyPOL14006.037.0046.50631.01465
8IVJACEK, NikolaPOL12506.035.0044.00630.01505III
9IVRUDZIŃSKI, SebastianPOL14006.033.0043.50627.01500
10IIIPIELAK, MikołajPOL16006.029.5038.00624.01410
11IVKOZŁOWSKI, SzymonPOL14005.535.5047.00531.51530III
12IVOLSZTYŃSKI, JanPOL14005.534.5046.00530.01445
13IIIKOPYLOV, NikitaRUS16005.534.5045.00531.51490
14IVKARTASIEWICZ, IgorPOL14005.036.5048.00528.01490III
15IVSALAMON, PawełPOL14005.035.0046.00528.01385