środa, 25 października 2017

92. mistrzostwa Argentyny - wyniki końcowe











NazwiskoRgFed1234567891011121314Pkt TB 1  TB 2  TB 3 
1GMFlores Diego2574ARG*½½1½½111½½11½9,50,0659,50
2GMPerez Ponsa Federico2594ARG½*½1½½½½½1½½½18,01,5349,75
3IMReal De Azua Ernesto2484ARG½½*½½½½½½½½1118,01,0347,25
4GMMareco Sandro2644ARG00½*½10½1½11118,00,5644,00
5GMPichot Alan2571ARG½½½½*½1½½1½01½7,51,5348,00
6GMKrysa Leandro2545ARG½½½0½*½1½½½11½7,51,0345,50
7IMSosa Tomas2466ARG0½½10½*½½½1½117,50,5443,00
8IMVillanueva Mario2451ARG0½½½½0½*½½1½117,00,0339,25
9GMSlipak Sergio2437ARG0½½0½½½½*½11016,50,0337,50
10GMValerga Diego2452ARG½0½½0½½½½*½½½½5,50,0035,00
11IMDolezal Cristian2426ARG½½½0½½000½*10½4,51,0129,00
12IMAcosta Pablo Ismael2409ARG0½0010½½0½0*1½4,50,0227,00
13Cuberli Emiliano2248ARG0½0000001½10*14,00,0320,75
14IMPierrot Facundo2405ARG½000½½000½½½0*3,00,0019,50

wtorek, 24 października 2017

Hoogeveen Open 2017 po pięciu rundach

Sipke Ernst odbił sobie przegraną z Dinarą
Saduakassową pokonując dziś Tanię Sachdev























Rk.SNoNameFEDRtgIPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
14Pruijssers RoelandNED25124,5270754,53,550,95109,5
28Saduakassova DinaraKAZ24484,5267954,53,281,221012,2
33Ernst SipkeNED25484,02584543,740,26102,6
41Kuljasevic DavorinCRO25494,02575543,780,22102,2
55Kollars DmitrijGER24984,02533543,770,23102,3
67Gritsak OrestUKR24684,02527432,620,38103,8
710Beerdsen ThomasNED24284,02432543,920,08100,8
82Xu XiangyuCHN25493,5251753,53,59-0,0910-0,9
99Schoppen CasperNED24403,5246553,53,210,29102,9
1013Jonkman HarmenNED24103,5244243,53,360,14101,4
1112Kuipers StefanNED24113,5241253,53,410,09100,9
1229Van Dael SiemNED22863,5240553,52,600,902018,0
1311Carlstedt JonathanGER24133,5236153,53,76-0,2610-2,6
1417Engel LuisGER23443,5234553,53,330,17203,4
1527Wempe JoostNED22893,5233653,53,080,42208,4
166Van Foreest LucasNED24893,5230953,54,17-0,6710-6,7
1728Schippers MauriceNED22893,5227253,53,340,16203,2
1818Maris IvoNED23403,02388532,550,45209,0
1935Pajeken Jakob LeonGER22033,02356531,931,074042,8
2014Tania SachdevIND23863,02354533,05-0,0510-0,5

M.Chigorin Memorial 2017 - kojarzenie V rundy

Vladislav Artemiev w Sankt Petersburgu
gra o klub 2700+




















Bo.No.NameFEDRtgPts.
Pts.NameFEDRtgNo.
11GMArtemiev VladislavRUS269644IMMoiseenko VadimRUS254325
231IMTriapishko AlexandrRUS250844GMAlekseenko KirillRUS256316
319GMVorobiov Evgeny E.RUS255544IMAbdusattorov NodirbekUZB249837
434IMGolubov SaveliyRUS25013½3½GMSjugirov SananRUS26502
53GMVolkov SergeyRUS26383½3½IMBellaiche AnthonyFRA249338
65GMAlekseev EvgenyRUS26223½3½GMLugovskoy MaximRUS247441
77GMGordievsky DmitryRUS26053½3½IMUsmanov VasilyRUS246342
89GMKobalia MikhailRUS25963½3½GMKobo OriISR246044
921GMTimofeev ArtyomRUS25493½3½IMKhanin SemenRUS245049
1039IMLomasov SemenRUS24903½3½GMParavyan DavidRUS254822
1123GMLevin Evgeny A.RUS25453½3½Dai ChangrenCHN242557
1247Li YankaiCHN24553½3½GMSarana AlexeyRUS254324
1352IMYakubboev NodirbekUZB24373½3½IMTsydypov ZhamsaranRUS252926
1427GMGeller JakovRUS25263½3½FMTsoi DmitryRUS236183
1570Saveliev AlexeiRUS23873½3½GMBurmakin VladimirRUS251530
1691Ponfilenok VladimirRUS23503½3½IMMikaelyan ArmanARM250332
1778FMPalachev PetrRUS237233GMSethuraman S.P.IND26324
1811GMSengupta DeepIND258733Yatzenko AntonRUS236580
1913GMBatchuluun TsegmedMGL257133WGMSoumya SwaminathanIND2320106
2015GMPridorozhni AlekseiRUS256533FMDonskov AnatolyRUS2308110