wtorek, 2 września 2014

Wielkie dzięki dla Wszystkich, którzy głosowali!!

Szachy są lubiane w Łódzkiem, ale...
Drodzy Czytelnicy, pewnie, jak doskonale wiecie, brałem udział w konkursie "Łódzkie ma pomysł" z projektem "Wszystkie dzieci grają w szachy" organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Z ogromną przyjemnością chcę się pochwalić, że otrzymałem 1.346 głosów a projekt zajął dziewiąte miejsce na 181 zgłoszonych(link do wyników: http://lodzkiemapomysl.pl/ wyniki ).
Jest to mój sukces i szachów, ale zawdzięczam go tylko i wyłącznie WAM. Serdecznie wszystkim głosującym dziękuję!!
Co dalej? Do końca tygodnia organizatorzy podejmą decyzję, kogo zakwalifikują do pięcioosobowego finału. Pewne miejsce ma projekt, który zajął pierwsze miejsce w głosowaniu. O innych finalistach zadecyduje jury biorąc pod uwagę szereg różnych uwarunkowań związanych z projektem.

Wyciąg z regulaminu:
Nadesłane pomysły jury będzie oceniać m.in. pod kątem następujących kryteriów:
innowacyjność – Czy Twój pomysł jest oryginalny?
istotność i użyteczność – Czy Twój pomysł odpowiada na realne potrzeby mieszkańców Łódzkiego?
„zasięg” – Czy na Twoim pomyśle skorzysta wiele osób?
wykonalność – Czy potrafisz udowodnić, że Twój pomysł można zrealizować?

Bez względu na decyzję, by nasza praca nie poszła na marne, "domówiłem się" z dwiema szkołami "2+2 Szkoła Matematyki ul. Zamkowa 23A/3 - tel. 503 122 010" oraz "Szkoła języków obcych One way languages ul. Zamkowa 58b tel. 696 031 468" i tam lada chwila rozpocznę naukę gry w szachy dla najmłodszych. Więcej szczegółów podam niebawem.

Zapraszam również na turniej szachowy w sobotę 6 września o godzinie 12.oo do Centrum Handlowego "ECHO" w Pabianicach organizowany w ramach Targów Szkolnych.