środa, 29 marca 2017

1st Sharjah Masters po siedmiu rundach. Wojtaszek wrócił do walki po rozgromieniu Boka!

WFM Seshadri Srija - nowe nazwisko do zapamiętania - ma 19 lat
i pochodzi z Indii. W Emiratach zarobiła już 44 punkty Elo
i zremisowała z Oleksiyenkom i Kuzubovem




















SNrNazwisko
FedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3  TB 4 nwwew-weK+/-
15GMWang HaoCHN26836,00,026,529,05,0653,771,231012,3
221GMKravtsiv MartynUKR26416,00,023,526,55,0764,711,291012,9
36GMAdhiban B.IND26825,50,026,530,05,075,54,820,68106,8
417GMAmin BassemEGY26605,50,026,528,54,075,55,110,39103,9
54GMNaiditsch ArkadijAZE27025,50,025,027,54,075,55,420,08100,8
16GMFressinet LaurentFRA26625,50,025,027,54,075,54,950,55105,5
722GMBluebaum MatthiasGER26325,50,025,027,05,075,55,410,09100,9
81GMWojtaszek RadoslawPOL27455,50,025,026,54,075,55,67-0,1710-1,7
947Xu YinglunCHN25405,50,024,526,54,075,54,421,081010,8
1015GMMareco SandroARG26645,50,024,027,05,075,55,320,18101,8
1123GMSethuraman S.P.IND26295,50,024,026,55,075,55,100,40104,0
1231GMGledura BenjaminHUN25885,50,024,026,54,075,54,750,75107,5
132GMKryvoruchko YuriyUKR27085,50,024,026,04,064,54,420,08100,8
1436GMMaghsoodloo ParhamIRI25765,50,021,524,04,075,54,750,75107,5
1511GMAkopian VladimirARM26755,00,028,530,03,0755,21-0,2110-2,1
167GMAreshchenko AlexanderUKR26825,00,025,027,53,0755,37-0,3710-3,7
1720GMOleksiyenko MykhayloUKR26435,00,025,027,04,0644,53-0,5310-5,3
1845GMPichot AlanARG25565,00,024,026,54,0754,420,58105,8
1964IMNarayanan SrinathIND24725,00,024,025,54,0642,691,311013,1
2013GMSargissian GabrielARM26665,00,024,025,03,0644,64-0,6410-6,4

Najlepsze panie

2948GMHarika DronavalliwIND25395,00,021,023,03,0754,470,53105,3
30142WFMSrija SeshadriwIND21665,00,019,023,04,0752,802,202044,0
56116WGMMaisuradze NinowFRA22734,50,018,521,53,074,53,750,752015,0
Kojarzenie VIII rundy


NrNazwiskoFedRgPkt
PktNazwiskoFedRgNr
121GMKravtsiv MartynUKR264166GMWang HaoCHN26835
217GMAmin BassemEGY2660GMWojtaszek RadoslawPOL27451
32GMKryvoruchko YuriyUKR2708GMBluebaum MatthiasGER263222
423GMSethuraman S.P.IND2629GMNaiditsch ArkadijAZE27024
56GMAdhiban B.IND2682GMGledura BenjaminHUN258831
636GMMaghsoodloo ParhamIRI2576GMMareco SandroARG266415
747Xu YinglunCHN2540GMFressinet LaurentFRA266216
87GMAreshchenko AlexanderUKR268255GMSchroeder Jan-ChristianGER254346
911GMAkopian VladimirARM267555IMNarayanan SrinathIND247264
1054IMXu XiangyuCHN250355GMIturrizaga Bonelli EduardoVEN267312
1113GMSargissian GabrielARM266655GMHarika DronavalliIND253948
1257GMDeepan Chakkravarthy J.IND248355GMSalem A.R. SalehUAE265218
1320GMOleksiyenko MykhayloUKR264355GMLaxman R.R.IND240380
1472FMAbdusattorov NodirbekUZB242955GMAdly AhmedEGY259328
1545GMPichot AlanARG255655WFMSrija SeshadriIND2166142