wtorek, 28 czerwca 2016

Po pierwszej sesji Ekstraligi

Tylko Kamil Dragun wygrał trzy partie!?

Nazwa drużyny12345678910PKTpkt.
1VOTUM SA POLONIA Wrocławx3,54,05,06.012.5
2KSz STILON Gorzów Wlkp.x3,05,05,55.013.5
3Wasko HETMAN Katowice3,0x4,05,55.012.5
4Akademia Szachowa Gliwice2,5x4,04,54.011.0
5Baszta MOS Żnin2,0x4,04,54.010.5
6TS WISŁA Kraków0,5x3,54,04.08.0
7K.Sz. MIEDŹ Legnica2,02,0x3,52.07.5
8OKSiR BAUMATECH Wisznia Mała1,52,52,5x0.06.5
9LKS "Wrzos" Międzyborów1,02,02,0x0.05.0
10SzSON "Zagłębie" Dąbrowa Górnicza1,00,51,5x0.03.0
Najlepsze wyniki indywidualne:
M-ceTytułNazwisko ImięFed.R. FIDEPkt.%RpTeam's placeChg
1GMDRAGUN, KamilPOL25993.0100250921.15
2GMBARTEL, MateuszPOL26402.583256910.70
3GMWOJTASZEK, RadosławPOL27292.583255430.35
4GMPIORUN, KacperPOL26762.583252920.52
5GMMAKSIMENKO, AndreiUKR24772.583246150.93
6IMWIECZOREK, OskarPOL24322.583245911.11
7GMSOĆKO, BartoszPOL25942.583245030.45
8WGMZAWADZKA, BeataPOL23202.583231821.00
9GMSOĆKO, MonikaPOL24672.583222530.12
10GMKRYVORUCHKO, YuriyUKR26822.066259620.16
11GMANTONIEWSKI, RafalPOL25322.066258950.71
12GMŚWIERCZ, DariuszPOL26452.066258110.24
13GMTAZBIR, MarcinPOL25172.066257090.71
14GMNAVARA, DavidCZE27442.06625593-0.19
15IMWARAKOMSKI, TomaszPOL24862.066250040.55
16GMCZARNOTA, PawełPOL25372.066248740.30
17GMMASTROVASILIS, DimitriosGRE26062.066247910.00
18IMSADZIKOWSKI, DanielPOL25482.066247410.20
19GMOLSZEWSKI, MichałPOL25482.066245140.24
20IMMATUSZEWSKI, MichałPOL24682.066242160.37
21mBRODOWSKI, PiotrPOL24532.066241780.36
22IMKANAREK, MarcelPOL25352.066241220.12
23k++BARSKI, RadosławPOL23332.066235760.62
24WGMJARACZ, BarbaraPOL22282.066235550.98
25IMSZELĄG, MarcinPOL24412.066232640.16

Mistrzostwa Wietnamu panów 2016 - wygrał faworyt Son Truong Ngoc Nguyen

Rk.SNoNameFEDRtgIPts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11Nguyen Ngoc Truong SonCTH26367,50,049,56,040
22Tran Tuan MinhHNO24737,00,049,05,050
36Nguyen Van HuyHNO24236,50,050,54,050
411Pham ChuongHCM23776,50,048,55,050
59Le Quang LongHCM23966,50,047,05,040
67Vo Thanh NinhKGI24136,50,045,55,050
715Pham Le Thao NguyenCTH23396,50,043,55,040
820Tran Manh TienCTH22896,50,041,55,050
94Nguyen Anh KhoiHCM24486,00,046,53,040
1016Tran Quoc DungHCM23276,00,045,05,040
118Hoang Canh HuanDAN24056,00,043,56,050
1213Tran Minh ThangHNO23706,00,042,04,050
1314Dinh Duc TrongDAN23476,00,041,04,040
145Nguyen Huynh Minh HuyHCM24395,50,043,54,050
1544Vu Quang QuyenHCM20345,50,042,54,050
1621Tran Ngoc LanHNO22545,50,042,54,040
32Nguyen Dang Hong PhucHCM21475,50,042,54,040
1828Le Minh HoangHCM21985,50,042,53,040
1935Nguyen Duc VietBNI21215,50,042,04,040
2012Dang Hoang SonHCM23725,50,041,54,040

Otwarte mistrzostwa Łodzi po sześciu rundach

Na mistrzostwach w Arturówku "odnalazł się" Lech Sopur.
Na Szacharni ostatni raz pisałem o nim pięć lat temu.
Jako, że szachistę z Karsznic znam od dziecka,
miło widzieć go wśród praktykujących graczy!

S.No.
Name
FIDE
TotalMBch.Bch.WinsProg.
11mSopur, LechPOL239924005.517.0025.00520.5
24kKowalczyk, RafałPOL221522005.016.0024.50518.0
32FMBednarek, SylwesterPOL234023005.015.0022.50418.0
421IIAdamala, SzymonPOL145618005.013.5021.00516.0
53FMRawicz, KarolPOL222823004.516.0022.50417.5
612IIRak, MaciejPOL162618004.513.0019.50414.5
711IIŻurkiewicz, KrzysztofPOL163718004.513.0019.00414.0
814I++Guzik, NataliaPOL160819004.512.5019.00415.5
944ICap, PiotrPOL020004.017.5025.50316.0
105kPsyk, RadosławPOL213122004.015.5023.00418.0
118IMechliński, JakubPOL178520004.015.5023.00316.0
127ISłomczewski, MichałPOL193520004.014.5022.50315.5
1315IIKarwat, SzymonPOL157818004.014.0021.50416.0
1416IMaciejewski, KamilPOL154420004.013.5021.00414.0
1510IRogalski, KrzysztofPOL174820004.013.5020.00415.0
1619IIKowalski, AleksanderPOL150218004.012.5019.00414.0
179II+Wolniaczyk, BartoszPOL176619004.011.5017.50414.0
1813IIKrol, PiotrPOL161018003.514.5022.50315.0
196IGorecki, AndrzejPOL195220003.514.0021.00314.5
2047IIIKopaniewski, WojciechPOL016003.513.5019.50311.5