piątek, 10 maja 2019

Nakhchivan Open 2019 (Azerbejdżan) na rundę przed końcem












Rk.SNoNameTyp
FEDRtgI
Pts. TB1  TB2  TB3 nwwew-weKrtg+/-
16GMGareyev TimurUSA25607,0246260,0875,011,991019,9
22GMAbasov NijatAZE2633
6,0246340,0754,960,04100,4
315IMNigmatov OrtikU20UZB24695,5251740,085,53,482,021020,2
49GMMalakhatko VadimBEL25085,5249530,085,54,121,381013,8
516IMAsadli VugarU18AZE2454
5,5246230,085,53,921,581015,8
63GMSafarli EltajAZE2624
5,5245840,085,55,72-0,2210-2,2
713GMSanikidze TornikeGEO24885,5240730,085,54,860,64106,4
817IMMuradli MahammadU16AZE2451
5,5237940,085,54,770,73107,3
922FMIbrahimli MuradU18AZE2371
5,0248640,0852,862,142042,8
1012IMIskandarov MisratdinAZE2495
5,0247130,0854,250,75107,5
1119Gholami Orimi MahdiU18IRI24065,0245440,0753,291,711017,1
1220IMGadimbayli AbdullaU18AZE2394
5,0245340,0853,441,561015,6
138GMRasulov VugarAZE2533
5,0242730,0855,10-0,1010-1,0
1429FMSuleymanli AydinU14AZE2334
5,0242640,0853,061,942038,8
151GMKovalev VladislavBLR26785,0242020,0856,49-1,4910-14,9
1625GMSevdimaliyev UrfanAZE2352
5,0239240,0853,541,461014,6
177GMAbbasov FaridAZE2534
4,5241730,084,55,20-0,7010-7,0
1844WGMMamedjarova Zeinab
AZE2280
4,5240240,084,52,731,772035,4
194GMAleksandrov AleksejBLR26034,5239920,084,56,07-1,5710-15,7
2037FMTarlabasi EmirhanU16TUR23234,5239640,084,53,261,242024,8

Gavain Jones wygrał samodzielnie Tepe Sigeman w Szwecji

























  Rating12345678Points
1.P. Harikrishna2730*½11½½½½4½
2.P. Maghsoodloo2671½*½0½½013
3.N. Grandelius26880½*1½½½14
4.N. Sarin2598010*½½½½3
5.I. Saric2694½½½½*½002½
6.D. Nisipeanu2667½½½½½*½½3½
7.G. Jones2702½1½½1½*15
8.T. Hillarp-Persson2563½00½1½0*2½

czwartek, 9 maja 2019

Po sześciu rundach rapidu Carlsen zaczyna dominować w Grand Chess Tour

Mistrzostwa Wietnamu - wyniki końcowe












Rk.SNoNameFEDRtgIPts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
12Nguyen Anh KhoiHCM24818,00,0239443,548,07
21Tran Tuan MinhHNO25537,50,0240845,049,06
37Nguyen Huynh Minh HuyHCM24136,00,0236143,547,03
46Nguyen Duc HoaQDO24336,00,0233642,546,55
512Dang Hoang SonHCM23676,00,0208635,537,55
65Nguyen Van HuyHNO24365,50,0233645,549,05
710Tu Hoang ThongHCM23965,50,0230142,546,54
816Duong The AnhQDO23025,50,0216242,546,04
911Vo Thanh NinhKGI23715,50,0215340,544,05
104Nguyen Anh DungQNI24705,00,0237347,051,53
1129Nguyen Van Toan ThanhQDO20155,00,0237042,046,03
1225Dao Minh NhatHPH21215,00,0233240,541,05
138Cao SangLDO24115,00,0230545,049,04
1413Nguyen Dang Hong PhucHCM23615,00,0228143,046,54
1537Vo Pham Thien PhucHCM17615,00,0226238,542,53
1624Doan Van DucQDO21425,00,0223737,040,03
1723Nguyen Hoang NamQDO21625,00,0212737,539,04
1831Tran Dang Minh QuangBNI19664,50,0233837,541,04
1928Vu Quang QuyenHCM20574,50,0231837,040,53
2021Nguyen Quoc HyHCM21964,50,0229346,548,03