poniedziałek, 4 stycznia 2016

New Zealand Open 2016 po trzech rundach

PosIDTNAMERtgPRtgFedPtsDirECmltBucTS-BBuc1
11GMShort, Nigel D26843016ENG3.00.06.05.05.003.5
216FMSteadman, Michael V22522935NZL3.00.06.03.53.503.0
311IMDive, Russell J23112339NZL2.00.05.05.52.504.5
417IMGarbett, Paul A22502328NZL2.00.04.03.51.003.5
529NMDowden, R Anthony20881979NZL2.00.03.53.02.002.5
645CMBennett, Hilton P19582026NZL2.00.03.03.51.503.0
753--Watharow, Sean19132193AUS2.00.03.02.51.502.0
818FMNoble, Mark F22412208NZL1.50.03.55.01.254.5
927--Moskow, Eric21272018USA1.50.03.54.51.753.5
1019NMMcLaren, Leonard J22361968NZL1.50.03.54.51.254.0
1140Goodhue, Nathan19902113NZL1.50.02.54.01.253.5
1243CMForster, William19751975NZL1.50.02.54.01.253.5
1315--Drummond, Matthew22551976AUS1.50.02.53.51.253.0
1420FMSmith, Robert W22082051NZL1.00.03.07.02.005.0
1557Jackson, L Ross18842010NZL1.00.02.05.51.754.5
1638Perry, Roger L20052096NZL1.00.02.05.50.505.0
1744Yee, Stanley19751898NZL1.00.02.04.00.004.0
1856Taylor, Richard18881826NZL1.00.01.54.51.253.5
1946CMMilligan, Helen19571717NZL1.00.01.53.50.753.0
2042--Klyszcz, Michael19791704GER0.50.01.05.50.504.5

XXVI Cracovia 2015/16 przeszła do historii. Wygrali Dragun i Khamidov!! Gratulacje!

Turniej A

Nr
Nazwisko ImięFed.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.RpChg
13GMDragun, KamilPOL25642600KSz Stilon Gorzów Wlkp.7.542.0053.0026961.44
210IMSadzikowski, DanielPOL25062450KSZ Polonia Wrocław7.039.5051.5025941.02
36GMKovalev, VladislavBLR254626007.032.0041.5025860.46
461CMLewicki, MirosławPOL22212200LKSZ GCKiP Czarna6.543.0055.5026524.88
512IMPlat, VojtechCZE247124506.541.0053.0025450.97
67IMChigaev, MaksimRUS252624506.540.0052.0025470.41
74GMLintchevski, DaniilRUS256026006.539.0050.5025900.46
82GMJakubowski, KrzysztofPOL25752600KSz Silesia Racibórz6.536.0045.002509-0.52
919IMGajek, RadosławPOL24292450UKS Rotmistrz Grudziądz6.037.0048.0024430.25
108GMFirman, NazarUKR252326006.037.0047.502475-0.41
1118IMBellia, FabrizioITA243924506.036.5047.0024910.66
1221GMDrazic, SinisaSRB242226006.036.0046.5024250.11
135GMBernadskiy, VitaliyUKR254626006.036.0046.002433-1.09
1448mMroziak, MaciejPOL22692400KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice6.035.0042.5024562.21
159GMShishkin, VadimUKR25122600Kiev6.034.0043.502415-0.97
161GMMarkowski, TomaszPOL25772600Akademia Szachowa Gliwice6.033.0043.502446-1.12
1715IMDiermair, AndreasAUT245824506.032.0041.502346-1.01
1817IMKorpa, BenceHUN244924506.032.0041.502373-0.80
1914IMFeuerstack, AljoschaGER246224506.032.0039.502438-0.16
2020IMWieczorek, OskarPOL24232450KSZ Polonia Wrocław5.537.0047.502396-0.21
Najlepsze panie:
2856WFMKiołbasa, OliwiaPOL22362100MUKS Stoczek 45 Białystok5.037.0047.5024172.05
3242WIMWarakomska, AnnaPOL22952250Akademia Szachowa Gliwice5.034.5044.502270-0.33
4437WGMKulon, KlaudiaPOL23242400MKS przy MDK Trzcianka4.537.5047.5023290.03
Turniej B

Nr
Nazwisko ImięFed.R. FIDE
KlubPkt.MBch.Bch.RuzChg
17I++Khamidov, KomilPOL20762100KSz Polonia Wrocław7.040.0050.0022901.50
25Skliarov, OleksandrUKR208921007.038.5049.5022701.17
36kCzerw, DawidPOL20882200UKS Pionier Jastrzębie Zdrój7.038.0049.0022801.05
420I++Mika, TomaszPOL20162100LKSz GCKiP Czarna7.037.5047.5022671.74
517I++Jaskółka, TomaszPOL20332100KKSz Urania Krosno7.033.0042.0022601.19
610I++Borawski, JakubPOL20662100MUKS Stoczek 45 Białystok6.536.5047.0022000.65
716k++Kasperek, JoannaPOL20462100MKSz Gryf Dębica6.533.5043.0021800.13
89Heinrici, SimonAUT206821006.531.5041.0021900.04
98k+Krasiewicz, RobertPOL20732300UKS TSz Zieloni Zielonka6.040.0051.5021900.57
1042IWadełek, KarolPOL19262000Warszawa6.037.0046.5021902.27
1149Lomakin, AndreyUKR190320006.036.0044.0021702.60
1221kKawula, AndrzejPOL20092200PUKS Karolina Tarnów6.035.0045.5021500.01
1323I++Janiszewski, MaciejPOL20032100KS DORS Ruda Śląska6.034.5044.5022451.36
1419k+Pastuszko, KingaPOL20212100KSz Polonia Warszawa6.034.0043.502160-0.24
1576IGolenia, JanPOL17882000MKS MOS Wieliczka6.033.5042.0021203.62
1639Stepien, JaroslawFRA194620006.031.0040.5021101.04
1724Kardo Ako, MohammadIRQ200221006.029.0037.002150-0.25
1845I+Ociepka, TomaszPOL19122100KS Roszada Żory6.028.0035.5021400.74
1936IPacan-Milej, KosmaPOL19632000KSz Polonia Warszawa5.540.5052.0021401.19
2064ISzpar, MiłoszPOL18382000LKSz GCKiP Czarna5.537.5048.5021402.94

niedziela, 3 stycznia 2016

Rilton Cup 2015/2016 na dwie rundy przed końcem

Monika Soćko po trzech kolejnych wygranych
odrabia w Sztokholmie straty

SNrNamnGr
Rating

Pkt TB1  TB2 Rpnwwew-weK+/-
11GMHammer Jon LudvigNNOR2695269527156,030,534,02828765,010,99109,9
22GMRodshtein MaximNISR2678267806,030,033,02827764,881,121011,2
36GMDonchenko AlexanderNGER2588258805,527,531,0269975,54,540,96109,6
44GMKrasenkow MichalNPOL2610261005,030,534,02671754,350,65106,5
512GMHillarp-Persson TigerNSWE2521252126155,028,531,02641753,831,171011,7
67GMSocko BartoszNPOL2587258726635,028,030,52616754,650,35103,5
73GMAlekseev EvgenyNRUS2642264205,027,031,02599755,24-0,2410-2,4
817GMBlomqvist ErikNSWE2493249326225,027,030,02591754,040,96109,6
919IMAndersen MadsNDEN2474247405,026,529,52564754,110,89108,9
109GMIvanov SergeyNRUS2556255605,024,527,52571754,740,26102,6
115GMGoganov AlekseyNRUS2597259705,024,526,02539755,37-0,3710-3,7
1213GMTikkanen HansNSWE2515251526115,024,027,02575754,380,62106,2
1330IMSjödahl PontusNSWE2404240424545,024,026,52542753,691,311013,1
1420IMZumsande Martin Dr.NGER2442244205,024,026,02540754,040,96109,6
158GMSevian SamuelNUSA2578257805,023,026,52549755,18-0,1810-1,8
1614IMNikita MeskovsNLAT2511251105,021,021,52502754,960,04100,4
1711GMCramling PiaNSWE2523252325414,524,527,0251674,54,500,00100,0
1823GMSemcesen DanielNSWE2431243125524,524,526,5247074,54,020,48104,8
1910IMTari AryanNNOR2556255625874,521,523,5237574,55,77-1,2710-12,7
31IMHagen AndreasNDEN2395239504,521,523,5238874,54,490,01100,1
2179Thörn Eric3SWE2140214022734,521,523,0249374,51,393,112062,2
2218GMMiezis NormundsNLAT2493249304,520,022,5240074,55,22-0,7210-7,2
22GMSocko MonikaNPOL2437243725174,520,022,5234574,55,23-0,7310-7,3
2433FMNilsen Joachim B1NOR2382238223424,520,022,0234874,54,73-0,2310-2,3
2547FMSchekachikhin Maksim1RUS2321232104,027,530,02460742,761,242024,8
2615IMPoetsch HagenNGER2509250924784,026,029,02371744,70-0,7010-7,0
2748Cukrowski Filip1POL2320232004,025,027,02463742,701,302026,0
2836GMBellon JuanNESP2376237624504,025,026,52366744,04-0,0410-0,4
2921IMSalomon JohanNNOR2438243804,024,526,52449743,800,20102,0
25IMKolosowski MateuszNPOL2423242304,024,526,52394743,890,11101,1
52Goluch Piotr1POL2297229704,024,526,52353743,340,662013,2