niedziela, 15 września 2019

I i II liga - wyniki końcowe

Klaudia Kulon najlepsza w I lidze
I Liga
L.p.Nazwa drużynyFed.Ranking12345678910Duże punkty
1LKS Wrzos MiędzyborówPOL2384X3,03,03,04,04,03,54,04,55,015.0
2UKS 21 PodlesiePOL23283,0X4,03,03,03,53,04,55,55,014.0
3KSz Hetman PłockPOL23753,02,0X4,03,04,03,54,03,54,014.0
4GOSTMAT GostyninPOL23393,03,02,0X4,03,51,53,55,05,512.0
5UKS Hetman CzęstochowaPOL23252,03,03,02,0X3,53,53,55,05,512.0
6SSz Gminy PawłowicePOL23182,02,52,02,52,5X3,53,53,05,07.0
7MKSz RybnikPOL22812,53,02,54,52,52,5X2,03,05,56.0
8KS Laura ChylicePOL22482,01,52,02,52,52,54,0X4,55,06.0
9GKSz Solny GrzybowoPOL21981,50,52,51,01,03,03,01,5X3,54.0
10RPW Okucia Budowlane ŁódźPOL21781,01,02,00,50,51,00,51,02,5X0.0

Najlepsze wyniki indywidualne:

M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.%RpTeam's placeChg
1IMKULON, Klaudia233924507.583213910.59
2FMDZIERŻAK, Radosław225323007.077212521.19
3WGMWOREK, Joanna230824007.077212560.53
4IMBARSKI, Radosław242524506.572235221.23
5FMBARTEL, Michał229123006.572215910.67
6IMKLEKOWSKI, Maciej247324506.066241120.73
7GMKISLINSKY, Alexey244826006.066235230.44
8mNURKIEWICZ, Maciej233424006.066224910.62
9FMPLICHTA, Kamil234923006.066224940.43
10FMREZA, Wojciech229323006.066221740.71
11I++NOWAK, Mikołaj226221006.066221771.08
12FMTOMASZEWSKI, Kacper236323006.06621477-0.79
13WIMKANTANE, Anna227322506.066213930.00
14GMCYBOROWSKI, Łukasz250926005.56123521-0.76
15FMLEWTAK, Damian237723005.561235240.83
16ROUBALIK, Jakub240524505.561235250.47
17GMGRABARCZYK, Mirosław237426005.56122593-0.28
18FMKOSAKOWSKI, Jakub241123005.56122522-0.79
19mJAROCH, Karol223624005.561222761.02
20mCIEŚLA, Adam227324005.561222051.06
II Liga

M-ceNazwa drużynyRankingDuże punktyPkt.vs+Sz.1Sz.2
1UKS Rodło Opole224115.035.529;33;16;1;20;2;5.05.5
2Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza239014.033.023;19;10;16;20;4;5;6.54.5
3OTSz Ostrów Wielkopolski230814.031.525;18;23;2;12;5;4.54.5
4LKSz GCKiP Czarna225213.031.027;22;12;9;6;32;4.55.0
5KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice221013.031.031;35;20;24;6;21;5.53.5
6LKS Parnas Stara Wieś224612.031.528;21;36;1;32;5.06.0
7TSz Skoczek Sędziszów Małopolski216312.031.042;3;15;24;33;13;5.56.5
8VOTUM SA Polonia Wrocław238212.030.545;25;16;17;10;23;6.06.0
9UKS TSz Zieloni Zielonka215811.031.043;39;28;36;26;5.54.5
10UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój218711.030.034;26;36;17;4.04.0
11LKS Chrobry Gniezno220711.029.032;24;31;37;27;6.03.5
12LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin217811.028.038;30;44;31;26;4.52.5
13KSz Miedź II Legnica227611.027.543;29;30;18;5.57.0
14Strzelec Strzelce Opolskie215110.033.040;35;43;15;6.07.0
15UKS SP3 Bogatynia210210.027.013;21;26;9;4.56.5
16UKS Smecz Konin21519.030.02;37;8;39;5.05.0
17MKS GRYF Dębica21349.029.54;22;33;17;4.04.0
18GKSz Hetman Pilzno21239.028.544;45;34;11;4.05.5
19KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny21119.028.08;18;11;4.54.5
20LZS Victoria Chróścice21839.028.038;22;39;24;4.04.5
21MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów22129.028.034;38;31;1.56.0
22KSz "Skoczek" Siedlce21679.027.541;22;30;4.05.0
23MLKSz Myślenice20849.027.011;19;15;4.53.5
24Klub Szachowy Silesia II Racibórz21759.026.539;37;10;4.56.5
25KS Korona Zakrzewo21719.026.540;43;28;3.05.5
26UKS Kopernik Olsztyn20489.025.515;11;14;4.04.0
27MTSz Mińsk Mazowiecki21129.025.045;34;5.01.5
28TMS „Roszada” Gliwice21799.025.039;27;40;36;3.02.0
29YMCA Warszawa21808.028.038;42;4.54.5
30UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ21528.027.044;41;35;5.03.5
31MCKIS Jaworzno21358.026.542;38;2.54.0
32KS Mogalo Warszawa19998.025.534;13;44;5.54.0
33GLKS Goniec Żarów20718.025.014;8;19;5.54.0
34LKS Zarzewie w Prudniku20798.025.041;42;38;31;4.06.0
35ASSz LIPNO STĘSZEW21138.023.541;25;7.05.0
36UKS "Korona" Gdańsk22067.024.035;40;4.54.0
37UKS GONIEC Staniątki20737.022.513;45;43;3.03.5
38Skoczek Trojański19516.025.041;44;2.54.0
39UKS Rotmistrz Grudziądz21066.024.045;14;3.06.5
40KTS Kalisz19086.024.027;45;2.53.5
41TS-R HETMAN 1984 KONIN20306.020.542;44;3.02.5
42UKS "Wda" Lipusz19625.023.545;44;3.01.5
43UKS 21 Podlesie II20314.021.041;3.52.5
44Akademia Szachowa Płock18783.015.535;3.02.5
45Rzeszowski Klub Szachowy18592.018.06.52.5
Najlepsze wyniki indywidualne:

M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.Pkt.%RpTeam's place
16WIMJakubiec, EdytaPOL222122508.58.594189228
25mKowalczyk, PawełPOL229424008.08.08820921
33mBrzeski, MaciejPOL233924007.57.58322416
45mMalovanyi, YulianUKR232024007.57.58321963
51FMNiekraś, DawidPOL229623007.07.077226035
62kŻochowski, KacperPOL226722007.07.077224414
72FMGrela, KacperPOL234623007.07.077222713
81k++Gierulski, KamilPOL224523007.07.077219245
95FMSendera, JarosławPOL220323007.07.07721017
105kGarbowski, JakubPOL205222007.07.077203731
116WIMKubicka, AnnaPOL222522507.07.07719622
127mWaszczuk, PatrycjaPOL219722007.07.077195222
132GMPakleza, ZbigniewPOL249126006.56.57223362
142k+Łukasiewicz, KrzysztofPOL225423006.56.572227215
153FMMiś, MieszkoPOL232023006.56.57222574
164FMJanaszak, DawidPOL235123006.56.57222323
172k+Kyć, JerzyPOL230923006.56.57222307
182FMKarpus, MichałPOL229023006.56.572220539
195FMBardeli, ŁukaszPOL214423006.56.572216411
207IMSzoen, DariuszPOL241524506.56.57221512

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza