niedziela, 30 stycznia 2011

Łukasz Cyborowski wygrał XXI puchar Gór Opawskich w Pokrzywnej



M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.Chg(Ru)
11GMCYBOROWSKI, ŁukaszPOL253525007.043.5054.50536.0-0.35
210I++SOWUL, BartoszPOL214521007.035.0046.00632.51.95
32GMSHISHKIN, VadimUKR246325006.541.5053.00639.5-0.20
43FMSTRZEMIECKI, ZbigniewPOL239023006.541.0053.00534.50.13
58I++NASUTA, GrzegorzPOL219421006.535.0046.00633.00.68
613I+KLEPACZKA, TomaszPOL209221006.534.5045.50630.01.51
74FMMULET, PiotrPOL233823006.040.5051.50533.5-0.24
85IMGAZIK, IgorSVK233224006.037.0047.50631.0-0.79
919IPOŚWIATOWSKI, MichałPOL193920006.034.0043.00527.50.96
1012I++PIETRUSZEWSKI, MarcinPOL211321006.031.5041.00628.0-0.68
1116IKOWALCZYK, RafałPOL202420005.538.5049.00431.01.83
1214I+LEWTAK, DamianPOL208621005.538.5048.00429.51.19
136kBANASIK, KrzysztofPOL226422005.535.0045.50529.5-1.64
1415I++POLOK, KacperPOL206121005.533.5043.50525.0-0.89
157kOBRUŚNIK, MichałPOL220422005.038.0049.50328.5-1.66
1621IBUDZIŃSKI, JanPOL192220005.036.5044.50427.51.60
1728ITARNOWSKA, AleksandraPOL179018005.036.0044.50425.51.76
1811FMWALKUSZ, WitosławPOL213123005.034.0044.50527.0-1.23
1922FMGAZIK, ViktorPOL186023005.034.0043.00424.00.35
2032IGAZIKOVA, VeronikaSVK176518005.032.0039.50423.51.50
2134IIKOSMALA, MateuszPOL170118005.028.0036.00520.01.18
2229IIKOWALCZYK, AdamPOL179018004.535.0044.50422.51.97
239WIMGAZIK, RenataPOL215022004.534.0044.00425.0-2.40
2417IGRABOWSKI, AdamPOL194820004.533.0043.00424.0-1.01
2537IWOLNIACZYK, DariaPOL164318004.531.5039.00421.01.72
2627IWOŹNIAK, MariolaPOL180418004.528.5037.50421.0-0.04
2720IŻOCHOWSKI, KacperPOL192420004.039.0048.50428.00.61
2824IMAJDZIAK, WitoldPOL184120004.033.5041.50323.0-0.75
2918I++OSTROWSKA, DominikaPOL194419004.032.0041.00419.0-0.95
3035II+LEWTAK, DominikPOL169418004.031.0040.50319.50.44
3133IIFRONCZAK, SebastianPOL171118004.031.0039.50320.00.06
3225IGANDZIAROWSKI, JanPOL183220004.031.0039.00423.0-0.59
3326II+RYKAŁA, MonikaPOL181916004.030.5040.00219.0-0.88
3431IIKOWALCZYK, MariuszPOL177518004.029.0037.00317.5-0.64
3538IIPHAM, JuliuszPOL160418004.028.5037.00419.00.51
3636IISZCZEPANIK, KazimierzPOL166418004.027.5034.50418.0-0.28
3723IFELIKSIŃSKI, TadeuszPOL184220004.024.5031.00417.0-3.11

Pokrzywna 2011 - grupa malutkich


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
12IIKWIATKOWSKA, AgnieszkaPOL16008.036.0046.50741.0
21IITUSTANOWSKI, MateuszPOL18006.536.0048.00633.5
33IIIRAK, MaciejPOL16006.036.5047.00428.5
46IIIMULET, MateuszPOL16006.030.5038.50528.5
510IVSTRZELECKI, MaciejPOL14005.533.0041.00528.5
64IIIKARWAT, SzymonPOL16005.037.0046.50330.0
75IIIOKROJEK, MateuszPOL16004.531.5039.50426.0
87IIIŻUKOWSKA, AleksandraPOL14004.531.0039.00422.0
913VWOSZKOWSKI, StanisławPOL12004.529.5037.50422.5
108IIIMARUSZCZAK, HannaPOL14004.529.5036.00419.0
119IVGAZIK, JakubSVK14004.030.0038.00315.5
1212IVPINTERA, NataliaPOL12502.530.5036.50211.5
1311IVTWARDOWSKA, AngelikaPOL12501.529.5035.5018.5
1414JACEK, NikolaPOL10000.030.0037.5000.0

Triki taktyki (85) studium

Studium Jan Rusinek
"Italia Scacchistica 1978"
Białe zaczynają i wygrywają
Rozwiązania w postaci komentarza do posta