środa, 8 maja 2019

W Spale zakończyły się mistrzostwa województwa łódzkiego juniorów














Grupa do lat 18
M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
12IJagura, Norbert16412000UKS Pałac Nieborów10.562.5076.001065.5
27IIWojtasik, Szymon14401800UKS Piątka Wieluń8.560.0075.50853.5
33IWysocki, Mateusz16302000KSz Piątka Skierniewice8.559.5075.00753.0
48IIJaśkiewicz, Kacper14221800UKS Jedynka Bełchatów7.059.0074.50746.0
51I++Guzik, Natalia17361900UKS Piątka Wieluń7.059.0074.50544.0
614IBukała, Weronika13041800UKS Jedynka Bełchatów7.058.0073.00647.0
74I++Łukasik, Zuzanna15821900KSz Piątka Skierniewice7.057.5073.00541.0
85IBłaźniak, Bartłomiej15062000UKS Jedynka Bełchatów7.055.0070.00641.0
920IReszka, Zofia12211800K. Sz. Dwie Wieże Rzgów7.051.0064.00636.5
1017IGrzyb, Anna12601800UKS Jedynka Bełchatów6.557.0070.50543.0
116II+Zalega, Maciej14941900K. Sz. Dwie Wieże Rzgów6.555.0067.50541.0
1213IMatyjasek, Michalina13161800UKS Piątka Wieluń6.553.0067.50538.0
1319IZabłocka, Marta12371800K. Sz. Dwie Wieże Rzgów6.547.5058.50434.0
1418IIZakrzewicz, Kacper12501800UKS Pałac Nieborów6.061.0074.00343.0
1516IIJędrzejczak, Michał12661800K. Sz. Dwie Wieże Rzgów6.055.5069.00437.5
1615IIAdamala, Jacek13041800KS LogIN Skierniewice6.054.0068.50439.0
1711IITurowski, Maciej13661800UKS Jedynka Bełchatów6.052.0064.00536.5
189IIIgnatowski, Nikodem14021800K. Sz. Dwie Wieże Rzgów6.051.5063.50336.5
1924IIKomisarski, Jerzy11751800K. Sz. Dwie Wieże Rzgów6.051.5062.00538.0
2029II+Banasiak, Adrianna11401700UKS Jedynka Bełchatów6.050.0061.50434.5
Grupa do lat 10
M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.
11IIRosa, Antoni13451800KSz Piątka Skierniewice9.565.0077.50953.0
22II+Marczyk, Kinga11591700K. Sz. Dwie Wieże Rzgów8.564.5079.50855.5
38IIStępień, Piotr01800Łódź8.564.5079.50749.5
44IIKowalczyk, Jakub10411800KSz Piątka Skierniewice8.563.0076.50856.0
53IIDurzyński, Jan10531800KSz Piątka Skierniewice7.565.0079.00650.0
67IIIAdamala, Tomasz10031600KS LogIN Skierniewice7.064.5078.50649.5
75IIWolski, Ernest10221800UKS Pijarski KS7.062.0077.00746.0
814IIIGawlik, Olivier01600UKS Jedynka Bełchatów7.060.0074.50644.5
99IIMichalik, Stanisław01800Łódź7.060.0072.50743.0
1019IVMosiala, Kacper01400UKS Piątka Wieluń7.058.5071.00742.0
1122IVBeta, Jan01400UKS Pijarski KS7.053.0062.50740.0
1226IVHaładaj, Adam01400UKS Jedynka Bełchatów6.558.5070.00640.0
1310IIIBinkowski, Franciszek01600Łódź6.556.0069.50641.5
1412IIIMichalski, Daniel01600Łódź6.555.0069.00638.0
156IIIJaśkiewicz, Oliwer10151600UKS Jedynka Bełchatów6.054.5068.50540.0
1618IVZdanowicz, Maciej01400Łódź6.054.5066.00638.0
1724IVSzymczyk, Jan01400UKS Jedynka Bełchatów6.049.5060.50533.5
1816IIIGórecka, Zuzanna01400KSz Piątka Skierniewice6.048.5060.00633.0
1923IVWesołowski, Piotr01400KSz Piątka Skierniewice6.045.5053.50635.0
2013IIIAdamala, Wojciech01600KS LogIN Skierniewice5.555.5068.00538.5

sobota, 4 maja 2019

Mistrzostwa woj. łódzkiego na trzy rundy przed końcem















Od lat 11 do 18
M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
12IJagura, Norbert164120008.032.0042.50836.0
23IWysocki, Mateusz163020006.529.5042.00630.0
37IIWojtasik, Szymon144018006.029.0041.00630.0
414IBukała, Weronika130418006.025.5037.00627.0
55IBłaźniak, Bartłomiej150620005.526.0034.50522.5
618IIZakrzewicz, Kacper125018005.031.0040.50326.0
78IIJaśkiewicz, Kacper142218005.028.5039.00526.0
81I++Guzik, Natalia173619005.027.5038.50424.5
917IGrzyb, Anna126018005.027.0036.50425.5
1015IIAdamala, Jacek130418005.024.5035.00422.5
1113IMatyjasek, Michalina131618005.024.5035.00420.5
1224IIKomisarski, Jerzy117518005.023.5029.50421.0
1322IILeski, Franciszek117918004.529.0037.00426.0
146II+Zalega, Maciej149419004.528.5038.50423.0
1516IIJędrzejczak, Michał126618004.528.0038.00322.0
164I++Łukasik, Zuzanna158219004.528.0036.50322.0
1712IIDoroba, Ludwik132918004.527.0036.50424.0
1829II+Banasiak, Adrianna114017004.525.5034.00318.5
199IIIgnatowski, Nikodem140218004.523.5031.00219.5
2027IIIGrzelak, Dawid114416004.521.5030.00415.0
Do lat 11
M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
12II+Marczyk, Kinga115917007.031.0042.00732.0
24IIKowalczyk, Jakub104118006.531.5042.50632.5
31IIRosa, Antoni134518006.531.5041.00627.5
414IIIGawlik, Olivier016006.026.0035.50625.0
57IIIAdamala, Tomasz100316005.532.0043.00529.0
68IIStępień, Piotr018005.531.0041.50427.0
73IIDurzyński, Jan105318005.531.0040.50429.5
810IIIBinkowski, Franciszek016005.526.5034.50523.0
926IVHaładaj, Adam014005.526.0035.00521.5
105IIWolski, Ernest102218005.031.5041.50526.0
119IIMichalik, Stanisław018005.029.5039.00525.0
1219IVMosiala, Kacper014005.026.5034.00523.0
1322IVBeta, Jan014005.026.0032.50522.0
1411IIIBartosik, Antoni016005.025.5034.00422.5
1520IVBoryna, Szymon014004.528.0038.00423.5
166IIIJaśkiewicz, Oliwer101516004.527.5037.00423.0
1712IIIMichalski, Daniel016004.527.5037.00420.5
1813IIIAdamala, Wojciech016004.526.5035.50422.0
1939VBolimowski, Bartosz012004.523.0030.50419.5
2040VBrodecki, Antoni012004.519.5026.50414.5

czwartek, 2 maja 2019

Mistrzostwa Czech po sześciu rundach

David Navara nie boi się grać w mistrzostwach
swojego kraju




















Rk.SNoNameFEDRtgClub/CityPts. TB1  TB2  TB3 K+/-
11GMNavara DavidCZE27331. Novoborský ŠK5,00,021,524,0101,1
216GMKislinsky AlexeyCZE2429Šachový klub JOLY Lysá nad Labem, z5,00,017,018,51020,6
315IMČernoušek LukášCZE2438Unichess5,00,016,518,51011,7
43GMHráček ZbyněkCZE25852222 ŠK Polabiny, z.s.4,50,020,523,5100,9
56GMBabula VlastimilCZE25491. Novoborský ŠK4,50,020,523,0107,0
613IMKraus TomášCZE2456ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.4,50,018,521,0109,3
710IMKočiščák JiříCZE2496Šachový klub HM Ostrava4,50,017,520,0101,6
820Mikeš JanCZE2394SK Podlužan Prušánky z.s.4,50,017,019,52022,8
912IMZwardoň VojtěchCZE2458Beskydská šachová škola z.s.4,00,020,523,0109,4
1011GMŠimáček PavelCZE2471ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.4,00,020,022,0109,2
118GMPlát VojtěchCZE2535Šachový klub JOLY Lysá nad Labem, z4,00,020,022,0103,8
9IMKriebel TadeášCZE25141. Novoborský ŠK4,00,020,022,0108,2
134GMMichalík PeterCZE2577Unichess4,00,019,521,010-3,1
1422IMHausner IvanCZE2349ŠACHklub Písek4,00,015,517,5109,3
152GMKrejčí JanCZE25881. Novoborský ŠK3,50,021,023,510-9,0
1630FMSerrano Salvador EduardoCZE2305ŠK Sokol Vyšehrad3,50,019,521,52013,2
1724FMRubeš JanCZE2345ŠK Teplice3,50,018,520,02026,2
1817IMPůlpán JakubCZE24182222 ŠK Polabiny, z.s.3,50,018,019,010-1,8
1914IMBiolek RichardCZE2442Šachový klub HM Ostrava3,50,017,521,010-6,7
2041Zeman MatyášCZE2244Sokol Tábor3,50,017,519,02028,2