piątek, 13 listopada 2015

W St Louis Nakamura - Caruana 1:1 oraz Yifan Hou - Parimarjan Negi 0:2 po pierwszym dniu



DayDateTimeExhibition Game
ThursdayNov. 121:00 PMBasque Chess (1 game, G/90 +30)
FridayNov. 131:00 PMFischer Random Chess (4 games, G/20 +10)
SaturdayNov. 141:00 PMRapid Chess (4 games, G/15 + 10)
SundayNov. 151:00 PMBlitz Chess (8 games, G/3 +2)

Nakamura vs. CaruanaHou vs. Negi
PlacePrizePlacePrize
1$60,0001$30,000
2$40,0002$20,000
 BasqueChess960RapidBlitz 
Name121234123412345678Total
Hikaru Nakamura½½                1
Fabiano Caruana½½                1

 BasqueChess960RapidBlitz 
Name121234123412345678Total
Hou Yifan00                0
Parimarjan Negi11                2

Mecz Polska - Austria (I runda - składy)

Bo.8
  Polska
Rtg-26
  Austria
Rtg0 : 0
8.1GM
Wojtaszek, Radoslaw
2748-GM
Ragger, Markus
2688
8.2GM
Duda, Jan-Krzysztof
2658-GM
Shengelia, David
2579
8.3GM
Gajewski, Grzegorz
2647-IM
Kreisl, Robert
2442
8.4GM
Bartel, Mateusz
2624-IM
Schachinger, Mario
2451
Ciekawe partie:
1.1GM
Solak, Dragan
2628-GM
Svidler, Peter
2745
1.2GM
Ipatov, Alexander
2624-GM
Tomashevsky, Evgeny
2743
2.1GM
Ivanchuk, Vassily
2720-GM
Lupulescu, Constantin
2631
3.1GM
Beliavsky, Alexander G
2622-GM
Radjabov, Teimour
2739
4.1GM
Vachier-Lagrave, Maxime
2765-GM
Grandelius, Nils
2644
7.1GM
Bologan, Viktor
2630-GM
Leko, Peter
2708

W mistrzostwach Bangladeszu po dziewięciu rundach

Mollah Abdullah al Rakib - Mehdi Hasan Parag (remis)

Rk. NameRtgFED1234567891011121314Pts. TB1 
1
GMMollah Abdullah Al Rakib2461BAN*½½1½1½1117,00,0
IMMohammad Minhaz Uddin2415BAN½*½½½111117,00,0
3
GMMurshed Niaz2443BAN½*½½½111½16,50,0
GMHossain Enamul2439BAN½½*½½½11116,50,0
5
FMRahman Md. Taibur2296BAN0½½*0111116,00,0
6
GMRahman Ziaur2506BAN½½½*0101115,50,0
FMChatterjee Debaraj2274BAN0½½11*10½15,50,0
8
FMHasan Mehdi2347BAN½000*11½1½4,50,0
9
FMMohammad Fahad Rahman2207BAN00001*½1103,50,0
10
IMAbu Sufian Shakil2349BAN½0000*10½13,00,0
11
Md. Saiful Islam Chowdhury2168BAN00000½0*112,50,0
FMMohammad Javed2184BAN00001½010*2,50,0
13
FMIslam Kh. Aminul2259BAN0½00½00½0*1,50,0
CMAhmed Mahtabuddin2189BAN000000½10*1,50,0

Międzynarodowe mistrzostwa Filipin po sześciu rundach

Rk.SNoNameTyp

FEDRtgRtgI

Pts. TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 Rpnwwew-weK+/-
15GMDEMCHENKO AntonRUS2592259205,00,031,523,022,004,02686754,100,90109,0
21GMGUPTA AbhijeetIND2633263305,00,030,523,520,504,02690754,450,55105,5
39GMSHOMOEV AntonRUS2565256505,00,028,520,519,254,02658754,110,89108,9
410IMLIN ChenCHN2520252005,00,028,021,018,753,02711753,191,811018,1
514GMDEEPAN Chakkravarthy J.IND2479247905,00,027,020,017,254,02680753,071,931019,3
62GMZUBOV AlexanderUKR2630263004,50,030,022,018,253,0262174,54,55-0,0510-0,5
78GMSAVCHENKO BorisRUS2567256704,50,027,520,016,502,0259474,54,200,30103,0
813IMSUNILDUTH LYNA NarayananU18IND2481248104,50,026,520,015,753,0261674,53,181,321013,2
917GMLAYLO DarwinPHI2471247104,50,026,018,516,254,0256363,52,680,82108,2
104GMLU ShangleiU20CHN2615261504,50,026,018,015,004,0256974,54,87-0,3710-3,7
1111GMSIVUK VitalyUKR2512251204,00,029,021,015,252,02558743,520,48104,8
126GMBELOUS VladimirRUS2573257304,00,027,020,014,003,02536744,28-0,2810-2,8
1318GMTORRE EugenioS50PHI2468246804,00,026,018,013,003,02415633,39-0,3910-3,9
147GMMOZHAROV MikhailRUS2573257304,00,025,518,512,503,02511744,55-0,5510-5,5
1516GMANTONIO Rogelio JrS50PHI2478247804,00,024,017,012,002,02486743,800,20102,0
1623IMNOLTE RolandoPHI2417241703,50,026,519,511,253,0250473,52,680,82108,2
173GMSMIRNOV PavelRUS2617261703,50,023,017,010,252,0244873,55,06-1,5610-15,6
1821IMPURANIK AbhimanyuU16IND2443244303,50,023,016,59,253,0247173,53,240,26102,6
1928IMBERSAMINA PauloU18PHI2361236103,50,022,515,510,002,0238873,53,240,26102,6
2015GMKOTANJIAN TigranARM2479247903,50,020,014,58,253,0237173,54,47-0,9710-9,7