czwartek, 14 października 2010

Pomóżmy Galinie Szlachtycz z Ukrainy

W związku z tragiczną sytuacją życiową Galiny Szlachtycz z Ukrainy ( ciężka choroba ), byłej mistrzyni świata osób niepełnosprawnych i mistrzyni Ukrainy z roku 1998, pragnę się włączyć do akcji zbiórki pieniędzy na jej leczenie.
Wystawiam do licytacji rocznik miesięcznika Szachmaty w CCCP z 1953 roku w twardej oprawie introligatorskiej. Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów . Jest tam nawet list kondolencyjny po śmierci Józefa Stalina napisany i podpisany przez KC KPZR , Radę Ministrów ZSRR i Prezydium Rady Najwyższej ZSRR . Cena wywoławcza 10 złotych. Zbieram oferty do 18 października 2010 r. wyłącznie pod adresem dlugosz@vp.pl . Efekty będę publikował na bieżąco . Pieniądze ze sprzedaży przekażę oczywiście na leczenie Galiny .
Jednocześnie zwracam się do Czytelników o podobne gesty. Nigdy nie wiadomo , kiedy i komu podobna pomoc będzie potrzebna . Do licytacji udostępnię Szacharnię .
W całej akcji pomagał mi będzie mój serdeczny kolega IM Oleg Kalinin , ktory ma znaleźć sposób przekazania pieniędzy . Jedzie niedługo na Ukrainę m.in. w tej sprawie . Otwórzcie swoje Serca !
Krzysztof Długosz

3 komentarze:

 1. Czy jest możliwe aby Pan informował w miarę na bieżąco o zebranej kwocie na pomoc. Brałem udział w aukcji i było nas dwóch trochę mało. Może warto spróbować w inny sposób zachęcić do udzielenia pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam! Dobrze by było,aby konto było widoczne dla wszystkich,ułatwi to sprawę ewentualnych przekazów pieniężnych.Ja mam pierwsze pieniądze,wprawdzie nie duże,ale dorzucę do tej kwoty.Przy tej okazji dziekuję Panu Arturowi!!!!
  Pozdrawiam
  Jolanta Toma

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie korzystam oczywiście ze swojego konta. Otwieram zupełnie nowe i dlatego to trochę trwa. Póki co, nie mam jeszcze jakichkolwiek wpłat.

  OdpowiedzUsuń